ГОЛОС ПРАВДИ НЕ ЗАДУШИТИ. 15-та АКЦІЯ «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»

20 червня 2026 року в Одесі в Преображенському парку біля входу до Одеського зоопарку відбулася наша 15-та мирна акція «Ми живі, ми не експонати».

Акція спрямована на покращення умов утримання тварин в Одеському зоопарку.

Цього дня керівництво Одеського зоопарку намагалося придушити голос правди та ввімкнуло гучно музику, якою намагалося «заглушити» наші виступи. Але голос правди не задушити.

Запрошуємо всіх небайдужих долучатися. Акція проходить щосуботи з 13:00 до 15:00 в м. Одесі в Преображенському парку біля входу до Одеського зоопарку.

Під час акції присутні поліцейські. Дякуємо їм за забезпечення громадського порядку та професійну роботу.

Ще матеріали на тему:

Роман ВАРШАНІДЗЕ

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

3 коментарі до “ГОЛОС ПРАВДИ НЕ ЗАДУШИТИ. 15-та АКЦІЯ «МИ ЖИВІ, МИ НЕ ЕКСПОНАТИ»

  1. варшенідзе і голос правди? Прикольний анекдот. Ви зоозахистники, хоть уже не так в відкрито демонструйте,що людей за ідіотів тримаєте. Дньом зоозахистники до потєрі свідомості верещать СПАСИТЕ ОЛЕНЯ! вечером тамада цих бродячих музикантів в свому блозі дає поради, :який корисний паштет з оленятини, м’ясо потрібно покупати оптом,так вигідніше . А варшенідзе після свого виступу самогоночку закусює шашликом, який теж був живий і не був експонатом

  2. а вчора верещав,що менти ніхера не роблять. он яка у них відповідальність велика: макаку Рому вигулювати під зоопарком

  3. А яким чином гастарбайтер з Овідіополя Ігор Біляков взагалі очолив Одеський зоопарк? В Одесі що, своїх керівників немає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *