ОЧІЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АКАДЕМІЇ ГЕНЕРАЛ-МАЙОР ГУЛЯК

З різних джерел засобів масової інформації встановлено, що 23 березня 2018 року В Одесі на схилі недалеко від Французького бульвару, знайдено тіло курсанта 3 курсу Одеської Військової академії з вогнепальним пораненням голови, який вчинив нібито самогубство при загадкових обставинах.

Крім того, 16 червня 2016 року у засобах масової інформації опублікований факт самогубства військовослужбовця Одеської військової академії прапорщика Василя Головко, який при загадкових обставинах повісився у розташуванні казарми, залишивши передсмертну записку вказавши, що до самогубства його довели офіцери, які принижували його честь і гідність.

Але з інтерв’ю, яке було надане тимчасово виконуючою начальника Військової академії по роботі з особовим складом Якобчук вбачається, що начальником академії призначено службове розслідування, яке за добу встановило, що суїцид у казармі, а також передсмертна записка з прізвищами офіцерів, які знущались над прапорщиком не мають відношення до військової служби.

Цей висновок свідчить, що командування Військової академії будь-яким чином скриває подію. Процесуальне керівництво за вказаною справою проводилось військовою прокуратурою Одеського гарнізону, яке нічим не закінчено винні особи так і не притягнуті до відповідальності.

Крім цього, з різних Інтернет видань встановлені факти порушення прав курсантів академії щодо належних побутових умов.

 

Не можна не звернути увагу на результати проведеного аудиту ефективності використання Одеською військовою академією бюджетних коштів.

Рахункова палата України встановила, що посадовими особами Одеської Військової академії, за період 2014-2016 років, через безконтрольність, відсутність системи внутрішнього контролю, замість вжиття заходів, спрямованих на оновлення матеріальної бази, ремонту військової техніки, мільйонні бюджетні кошти, без необхідної на то потреби, були спрямовані на ведення господарської діяльності, яке організовано в край не ефективно.

З різних джерел засобів масової інформації встановлено, що 2 червня 2018 року після випуску молодих офіцерів, курсанти – десантники вчинили масову бійку своїх спів службовців.

А так же в подальшому і приховування даного факту керівництвом Одеської військової академії.

Така складна ситуація у Військовій академії виникла внаслідок безглуздого керування зазначеною установою її начальником генерал – майором ГУЛЯКОМ О.В.

Довідково:

23 серпня 2011 року Президентом ЯНУКОВИЧЕМ В.Ф. виданий указ №859/2011 про присвоєння ГУЛЯКУ О.В. військового звання генерал-майор.

В липні 2012 року міліонером – регіоналом Міністром оборони України САЛАМАТІНИМ Д.А., який на даний час перебуває у Російській Федерації та об’явлений у розшук, ГУЛЯК О.В. призначений на посаду очільника Одеської військової академії.

В соціальній мережі Facebook генерал Гуляк має сторінку

Як з’ясовано Гуляк підтримує стосунки з начальником Генерального штабу ЗС генералом армії Віктором Муженко (колишній депутат Житомирської обласної ради від Партії регіонів), командуючим Сухопутними військами ЗС України генерал-полковником Сергієм Попко, радником Президента України Юрієм Бірюковим.

З фото виставлених в соціальних мережах генерал Гуляк любить відвідувати елітні ресторани з відповідним раціоном.

Знайдено, що в жовтні 2005 року начальник академії генерал Гуляк О.В. приймав участь чергових виборах у депутати Одеської міської ради від партії «Блока Петра Порошенко» в Малиновському районі за місцем дислокації підпорядкованого йому закладу, але виборці у тому числі підлеглі військовослужбовці мабуть не оцінили його виборчу програму та відповідний особистий внесок.

Лише на при кінці 2017 року генерал Гуляк відряджений на декілька місяців на посаду заступника командувача АТО. Незрозуміло чому не на початку АТО, коли не хватало досвідчених офіцерів?

Мабуть в той складний час керівництвом Міністерства оборони визначений найбільш пріоритетний напрямок для генерала Гуляка, це керування господарською діяльністю академії. Як наслідок багатомільйонні збитки, що підтверджено висновком Рахункової палати України.

На посаді одного з престижних військових закладів країни повинен стояти бойовий офіцер нової формації, який дивився в очі війні в той складний період, який має великий життєвий і професійний досвід, патріот України, інтелектуал, який цінує життя українців і інтереси української нації та Української держави, а не сумнівний продукт бандитського режиму Януковича.

Лариса Іванова

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
18+

9 thoughts on “ОЧІЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АКАДЕМІЇ ГЕНЕРАЛ-МАЙОР ГУЛЯК

 1. Цікавий екземпляр ! Як можна призначати на відповідальні посади таких «безглуздих». Нажаль керівництво інтересує тільки власне збагачення. Звідки буде високий рівень боєготовності держави, як що такі горе – військові навчають молодь.

  29+
 2. ПОКИ НАШІ ДІТИ ГИНУТЬ, ВОНИ КИШЕНІ НАБИВАЮТЬ. ГАНЬБА !

  25+
 3. Полный бред, пример для всей академи. Сам курсант и в нашем коллективе не слышал о нем, что то плохое. Прыгал с нами, боевую задачу после прыжка выполнял вместе с нами, купол нес сам, а не отдал солдату, и вел за собой нас.
  Как вы можете давать ему оценку, если вы, в военном деле 0? Вы закончили Черняховского и имеете оперативно-стратегический уровень, чтобы судить?
  Снова журналисты страдают и публикуют бред. Сначала добейтесь того, что он. Опыта у него хватает. В прошлом руководил 95 одшб, которая сейчас, одна из лучших, а то и самая боеспособная бригада в Украине(Европе).
  Так, что давайте не будем распускать информацию, в которой нет правды.

  И меня, как курсанта, не заставили это написать, а это курсантское, внутреколективное мнение.

  11+
 4. Изложенная в статье информация достоверная. Я 16 лет отслужил в этом заведении. Непонятно, что превратили из Одесского института сухопутных войск ! Жалкое подобие военного вуза. Кроме взяток, откатов руководство ничего не интересует. Про Гуляка, как руководителя и организатора сказать нечего, все факты на лицо.

  27+
 5. ЦЕ КОЛИ У КУРСАНТІВ БУЛА СВОЯ ДУМКА? ЩО НАКАЖУТЬ ТО МИ І РОБИМ. ХТО ПРОТИ – ВІЛЬНИЙ І ЗА ПАРКАН ДО ДОМУ!

  https://www.infoport.live/glavnaya/kursanty-desantniki-odesskoj-voennoj-akademii-ustroili-massovoe-poboishhe/
  https://www.infoport.live/news/odessa-news/massovoe-izbienie-kursantov-v-voennoj-akademii-odessy-spustili-na-tormozah/

  ЩО СТОСУЄТЬСЯ ЦЬОЇ ПОДІЇ, ТО КЕРІВНИЦТВО СКАЗАЛО ЯК, ЩО ХТО НАДАСТЬ СПРАВЖНЮ ІНФОРМАЦІЮ БУДЕ ВІДРАХОВАНИЙ. ЗА ЩО САМЕ ЗНАЙТИ НЕ ПРОБЛЕМА

  26+
 6. Не генерал он, а вообще подобие офицера. Никогда ответственность на себя не возьмет. Всегда подчиненного подставит под удар.

  25+
 7. ШИКУЙ, БУХАЙ, ЗАЧЕМ ВЫСТАВЛЯТЬ ЭТО НА ПОКАЗ. СРАЗУ ВИДНЫ ПРИОРИТЕТЫ ЭТОГО ГОРЕ-ГЕНЕРАЛА

  21+

Comments are closed.

Next Post

В ОДЕСІ ПРИКОРДОННИКИ ВИЯВИЛИ БІЛЬШЕ 100 ЯЩИКІВ ТЮТЮНОВОЇ КОНТРАБАНДИ

Правоохоронці виявили 107 ящиків сигарет без марок акцизного збору. Сигарети знаходились в вантажному автомобілі «Івеко», яким керував 35-річний громадянин України. Ніяких документів та пояснень щодо походження такої кількості курива водій не надав. Наразі тривають слідчі дії. Вантаж та автомобіль вилучено. По матеріалам: Прес-служба Одеського прикордонного загону Роман Варшанідзе АЛЬТЕНАТИВА.ОРГ 18+