ПОЛІЦІЯ НАМАГАЄТЬСЯ «ЗАМ’ЯТИ» СПРАВУ ПРО НАЇЗД ЗІ СМЕРТЕЛЬНИМ НАСЛІДКОМ?

Депутат Авангардівської селищної ради Інна Перун повідомляє, що поліція намагається «зам’яти» справу про наїзд зі смертельним наслідком, який скоїв, за попередніми даними поліцейський з міста Одеса.

17 жовтня 2018 року о 22:22 автомобіль ВАЗ-2109 рухаючись по селу Прилиманське зі сторони Одеси у бік с.Нова Долина, виїхавши на зустрічну полосу руху скоїв наїзд на пішохода, місцевого жителя, якого депутат називає «дід Петя».

На цьому перехресті у центрі с.Прилиманське дуже часто трапляються ДТП і не останню роль у цьому зіграють світлофори, які розміщені не дуже зрозуміло, тим самим погано виконуючи свою функцію.

Сподіваємось, що громадський контроль не дасть «зам’яти» справу і винуватець ДТП, навіть якщо він працівник поліції, понесе відповідне покарання.

Відео: Інна Перун

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

4 коментарі

 1. Твоя смерть сказав:

  Потому что на дороге ездят одни гА**оНы! и с каждым годом их все больше и больше! Но самые опасные Га**ОнЫ на эуробляхах!

  2+
 2. Анонім сказав:

  Эта машина,тоже на еврономерах была?или только в номерах проблемма?для тех кто,на сикундочку..,ку-ку!!!ЧЕЛОВЕКА УБИЛИ!!!!

  1+
  • Саша сказав:

   Ти тупий євробляхер??? Шо не важко здогадатися… Де у цій статті, хоч слово про вас , наглих євробляхерів???
   Тут мова йде про смертельне ДТП, за участью ‘ментовського мусора’, і про те, що справу намагаються ”звм’яти”…
   А те, що ти, євробляхер, насрав на тих власників авто у яких вони офіційно оформлені, і за які сплачено податки до держбюджету, то ти щей глузуєш?
   Але це зовсім інша історія…

   4+
 3. Анонім сказав:

  Єто нормальная практика для ментов Овидиополя. Спросите в неофициальной беседе любого мента кто крішует наркоту и кражи в районе? Герасим и его команда… Самосуд не за горами….

  0