18 травня 2026 року я завітав до Овідіопольського ліцею імені Тараса Шевченка з метою надати відповідь на їхню претензію щодо ситуації від 08.05.2026 року та поспілкуватися з в. о. директорки освітнього закладу БОКАЛ Світланою Іванівною з питань, які виникли у редакції під час збору інформації щодо ситуації з раптовою смертю працівника школи Сергія ПАВЛЮКА 23.01.2026 року.
Під час очікування виходу керівника ліцею біля мене зібралося багато школярів, які дуже хотіли подивитися на чергову незразкову поведінку в. о. директорки школи БОКАЛ Світлани Іванівни, яка спочатку вийшла та, побачивши велику кількість дітей, злякалася та пішла геть.
Але згодом Світлана Іванівна все ж таки вийшла, отримала відповідь на претензію, але спілкуватися знову відмовилася, пообіцявши зателефонувати та призначити зустріч.



Станом на 24.05.2026 року телефонного дзвінка від Світлани БОКАЛ я так і не отримав.

Проте я отримав відповідь від відділу освіти, де його керівник зазначив, що наказ, який в. о. директорки навчального закладу видала 12.05.2026 року, їй рекомендовано скасувати як такий, що не відповідає чинному законодавству.


Під час мого розслідування виявлено ще одне можливе порушення законодавства з боку керівництва Овідіопольського ліцею імені Тараса Шевченка, але про це я розповім трохи пізніше.
Нагадую, що все таємне обов’язково стає відомим, а СВІТЛО завжди перемагає темряву.
- Ще матеріали на тему:
- 10.05.2026 В ОВІДІОПОЛІ ПЕРСОНАЛ ШКОЛИ ГОДУЮТЬ ЗА РАХУНОК ДІТЕЙ
- 12.05.2026 «ЧУПАКАБРА» І «ПУШКІН» – ПЕРШІ ЖЕРТВИ «ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»
- 14.05.2026 АТАКА НА ПРАВДУ: ДИРЕКТОР ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ НАМАГАЄТЬСЯ ЗАПРОВАДИТИ ЦЕНЗУРУ ДЛЯ МЕДІА
Роман ВАРШАНІДЗЕ
АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ







ты просто почувствуй разницу: директор лицея vs 60 летний блогер неудачник который прячет своего сына ухилянта стреляющего у людей деньги на лечение в фейсбуке.
Ей не по статусу общаться со всяким мусором который ищет где бы и че в Овике украсть.
Езжай в Одессу грей слонов, они мерзнут без твоего теплого внимания. Но знаешь в чем прикол? Даже слонам Одессы глубоко какать на тебя и твои унылые репортажи за 3 копейки
взагалі пропоную,щоб всі дружньо ігнорували цю продажну альтернативу варшенідзовську. Що він чесний журналіст ( в лапках) нарослідував? проплачені ,заказні статейки? податки наші знайшов? робить колотнечу,позорить Овідіополь на весь світ,а ми тут сремось,охвати ухилянту собираємо. Хай пише і читає своїм лесці- кошатниці та ритці- собачниці
І підтримую думку,що це орківський провокатор . Поки мій чоловік і мільйони наших хлопців пішли туда, зупиняти ворога,цей ждун в вишиванці сховав свого ухилятна і ковєркает нашу мову
Жах, компетенція директора зашкалює.
Хто тобі надав дозвіл знімати неповнолітніх дітей????
https://newformat.info/politics/zhurnalisty-na-zamovlennia-iak-rejdery-ta-ahenty-fsb-vykorystovuiut-media-v-odesi/
прочитайте в кінці статті про свято- порядного борьця за справедливість Чебурашкіна і не портіть собі нерви
Що їй той лист Ткаченка! Вона сама собі режисер.
Який цирк влаштував клоун
Головний клоун у цирку бокал
Та ні пан Роман та Пані Чубатюк,пора в дурку їх
Питання до пана Варшанідзе. Чи завжди при збиранні та поширенні інформації Ваша діяльність відбувається у межах закону?
випадково,як верещить.Воно що взагалі йобнулось,що воно устроїло, Він уже дітям доказує,що бути ідіотом це круто. Романе, схаменись, умовляємо. Лікарів ти зацькував,вони тобі не допоможуть,а дурку закрили. дітей страшно випускати
савельєва ткаченко благаю . зверніть увагу на цього директора. це ж просто жах ліцею. невже ви цього не бачите.
Вони все бачать, вона їм вигідна особа щоб проводити різні фінансові махінації
згодна!
Бокал всім бреше і вам Романе збрехала що зателефонує та домовиться про зустріч.
Крик душі!!!! В Україні війна, тільки відкриваю очі, зразу в інтернет,що там,як там наші? а всюди, со всіх утюгов боєві дії в Овідіополі. Головнокомандувач Варшенідзе в вишиванці пішов в наступ,перемагає лікарів непутьових та вчителів в сарафанах, які не можуть нажертися каші
А за цю кашу: ухилянту ти драний,та ми за свої податки орків кормимо полонених,як в санаторії,а в своїх земляків з рота готові видерти. Після цього ти будеш казати,що ти патріот
Бокал перестань критися за різними іменами і писати всяку херню. Всеодно себе не захистиш, бо ти стара шахрайка і злодійка. Вилізе тобі боком вся твоя діяльність і не допоможуть походи бо гадалок.
Пане клоуне,я так розумію,це до мене звернення?то повинні були зрозуміти,про що я . Я нікого не виправдовую,я тільки бігаю за чебурашкіним, хочу до стукатись до цієї душі в вишиванці,щоб він пішов зупиняв ворога там,а не чекав його тут. Я хочу швидше перемоги,щоб мій чоловік вернувся і виховував своїх дітей на прикладі настоящого чоловіка,а не щоб мої діти дивились і брали приклад з цієї обізяни,що скаче під забором, позорить нас на всю Україну
Стосовно гадалок спочатку не зрозуміла. Дошло))))) Я тільки хотіла дати народу оголошення,предупрелить,а агент час об’яви вся. добре працюєте, важливу інформацію добули, надіюсь гадалка вчительці напророчила,якщо буде ходити в сарафанах, буде біда.
Овідіопольці, будьте блительни!!! Уважно дивіться під ноги,в будь-якому кущі може сидіти варшенідзе з камерою. Просьба- розчавити!! Воно спочатку відправляє в розвідку ( герой тилу,а ви кажете ухилянт) ріту- собачниницю винюхати жертву,а потім генерал в вишиванці йде в наступ. Сьогодні були замеченi в районі школи. Школа, зустрічайте з почестями!!!
А куди дивляться батьки дітей, які влазять в розбірки дорослих? Потім батьки заліються що їх дитина не слухає, огризається, руки підіймає. Хай краще почнуть вчитися і поважати старших, а не скакити під дудку Варшанідзе. Хай краше відстоюють право на навчання по онлайн не 15 хв. чи асиехронно, а як повноцінний урок 40 хв. Хай відстоюють на навчання без щбору коштів на клас, на школу (невже в бюджкті невистачає коштів на миючі засоби, лампи, аптечки та інш.) Дуже прикро, що діти йдуть за тим де весело, де можна щахейтитись, де “по приколу” можна покричати, образити. В школі проводиться рощ’яснення щодо булінгу, чому тоді діти булять вчителів, директора? Чи дітям пояснюють що булінг це лише до учнів?
а куди дивляться батьки коли дітей підбивають прикривати дупу в.о.бокал? І робить це саме бокал. Діти записують не зрозуміле відео. Чому? А тому що не зрозуміло яким чином журналюга заважає саме учням. тому що як ми бачимо на відео дітям дуже весело, і як би вони не хотіли то після закінчення 7го уроку пішли додому, а не розважалися на всю вулицю. І чому в.о.директора сама не розбирається з журналістом? Адже питання у нього саме до неї
Будь ласка, ще раз подивіться відео, а потім пишіть свій коментар!!!
Будь ласка, ще раз подивіться відео дітей! А потім, пишить свій кометар!
Так буває, не всі можуть зрозуміти!
Московіти позалазіли у директора
Це тут до чого, що ти несеш?
саме сидить дома і вся родина, або відкупилися або переховуються і ще щось там вякає!
не рівняй всіх по собі.
Вышиванка по конституции Украины, носится только в сочетании с пиджаком от Версаче и в дополнение с сумкой от Луи Виттон! так что директор ни чего не нарушает!
https://www.facebook.com/share/p/1ELScnsRY9/
Не можу відповісти там в Фейсбуці роминому прес-секретарю олесьці – кошатниці…не пускає мене з мою ссилкою. продублюю тут
https://newformat.info/politics/zhurnalisty-na-zamovlennia-iak-rejdery-ta-ahenty-fsb-vykorystovuiut-media-v-odesi/
головне, щоб чебурашкіним не стєснявся гребти,та побільше
Геть рашку геть зі школи, щоб наші діти не чули москальської мови.
я теж за те, щоб варшанідзе і близько не підходив до школи 💯👍 ФСБшна прастітутка 😡🤬
докази про “ФСБшна прастітутка” а інакше БОЛАБОЛКА.
читай зайчик
https://newformat.info/politics/zhurnalisty-na-zamovlennia-iak-rejdery-ta-ahenty-fsb-vykorystovuiut-media-v-odesi/
https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/newsamp-hejteri-odeskogo-zooparku-dose-chastina-2-13-04-2026.html
Читаєм за прекрасного Романа Варшанідзе
Рашку геть зі школи. Тепер зрозуміло чому вона ніколи вишиванку не одягає. Рашку геть.