Школа — це місце, де діти мають бути в безпеці, а закон має бути непорушним. Але що, якщо школу намагаються перетворити на «мафіозний клан»? Що, якщо директор — це лише нелегальна «маріонетка», яка покриває смерть працівників і злочини проти дітей?
Ви запитаєте: як таке взагалі можливо? Мені самому це дивно. Але чому директорка Овідіопольського ліцею ім. Т. Шевченка Світлана БОКАЛ відчуває таку безкарність? На мою думку, все дуже просто: тут створена система «кругової поруки». І цю систему треба демонтувати!

Я вважаю, що Світлана БОКАЛ взагалі не має права керувати цим навчальним закладом. Вона більше схожа на нелегальну «маріонетку»!
Але спочатку треба перенестися у 2021 рік. Пам’ятаєте, як на «нібито» відкритому конкурсі на заміщення посади директора тоді ще Овідіопольського закладу загальної середньої освіти ім. Т. Шевченка перемогла СУРОВЦЕВА Марина Володимирівна, а інша учасниця конкурсу СИНЬКО Наталія Миколаївна, відповідно, програла?
І на підставі Протоколу № 2 конкурсного відбору на посаду директорки було призначено Марину СУРОВЦЕВУ.
Проте Наталія СИНЬКО вважала результати цього конкурсу незаконними та подала до суду. І у лютому 2022 року Одеський окружний адміністративний суд визнав незаконними і СКАСУВАВ усі результати цього так званого «відкритого» конкурсу.
22.03.2022 року рішення суду набрало законної сили. Здавалося б, начальник відділу освіти Олександр ТКАЧЕНКО повинен відразу скасувати наказ про призначення Марини СУРОВЦЕВОЇ на посаду директорки та призначити новий конкурс.
Але що робить ТКАЧЕНКО? Він навмисно ігнорує рішення суду, а СУРОВЦЕВА М. В. продовжує працювати на посаді директорки аж до серпня 2023 року. Саме тоді її звільняють (поки за невідомими мені підставами), при цьому нового конкурсу так і не призначають.

І з серпня 2023 року керівник відділу освіти Олександр ТКАЧЕНКО вже третій рік тримає в кріслі директорки Овідіопольського ліцею ім. Т. Шевченка «виконувачку обов’язків» Світлану БОКАЛ.

Можна запитати: а для чого Олександру ТКАЧЕНКУ такий статус директорки? Все дуже просто — людина зі статусом «в. о.» — це фактично раб. Тому що такого «директора» можна звільнити одним днем, на відміну від особи з підписаним контрактом.
Я впевнений, що така директорка підпише будь-який документ, заплющить очі на «мертві душі», приховає смерть людини і навіть зможе промовчати про незаконні дії сексуального характеру щодо 15-річної дівчинки.
Так, так. В Овідіопольському ліцеї ім. Т. Шевченка є всі підстави вважати, що відбулися незаконні дії сексуального характеру щодо дев’ятикласниці, якій виповнилося тільки 15 років, і вона завагітніла.

Найімовірніше, щоб приховати цю ситуацію, керівництво ліцею в особі в. о. директорки Світлани БОКАЛ та інспекторка ювенальної превенції, яка закріплена за цим навчальним закладом, — Ірина ШЕВЧУК, просто роблять «реверанс» у вигляді переведення дитини на «сімейне навчання». А насправді, як мені повідомляють мешканці громади, дитина не живе за домашньою адресою та проживає разом з невідомим хлопцем в іншому населеному пункті.

Про перевірку цих фактів, 21.05.2026 року я написав заяву до поліції.
Спроба дізнатися у матері дівчини, де взагалі перебуває її вагітна неповнолітня донька, лише посилила мої сумніви щодо того, чи дитина взагалі навчається, та чи не продовжують щодо неї, ймовірно, вчинятися незаконні дії сексуального характеру.
Залишається запитати: куди дивиться Служба у справах дітей Овідіопольської селищної ради? Мені вже достеменно відомо, що відразу після мого розголосу ситуації з вагітною дев’ятикласницею, написання заяви до поліції, встановлення факту відсутності 15-річної дівчини за місцем реєстрації, яка нібито перебуває на сімейному навчанні, Служба все ж таки звернулася до поліції з відповідним запитом для реагування.

Ось і виходить, що ми маємо справу не просто з недбалістю. Це можна вже називати організованим «злочинним угрупованням». Людина помирає — намагаються ситуацію приховати, завагітніла неповнолітня — намагаються ситуацію приховати. І для приховування ситуації видається незаконний наказ з метою не допуску журналістів до навчального закладу.
Я буду звертатися до Державного бюро розслідувань (ДБР) та прокуратури з вимогою:
- Негайно зареєструвати встановлені факти в ЄРДР та розпочати досудове слідство щодо начальника відділу освіти Олександра ТКАЧЕНКА, адже в його діях є ознаки кримінального правопорушення за ст. 382 КК України (невиконання судового рішення) та ст. 364 (зловживання владою).
- Негайного відсторонення від посади в. о. директорки Овідіопольського ліцею Світлани БОКАЛ.
Треба очищувати навчальні заклади від ознак «мафіозного клану».
З вищевикладеного роблю висновок:
Світлана БОКАЛ не вигравала відкритого конкурсу, не проходила перевірку комісії, не презентувала стратегію розвитку ліцею (як того вимагає закон). Її влада тримається виключно на одному незаконному папірці (наказі про призначення в. о.), який Олександр ТКАЧЕНКО не мав права продовжувати роками.

Вона — зручний інструмент. Людина зі статусом «директор за контрактом на 6 років» має незалежність, її важко звільнити. А людину зі статусом «в. о.» начальник освіти ТКАЧЕНКО Олександр Валентинович може зняти з посади за одну хвилину простим наказом. Напевно, саме тому статус «в. о.» змушує Бокал виконувати будь-які, навіть незаконні вказівки зверху і мовчати про все, що коїться у школі (від смерті Сергія ПАВЛЮКА до вагітної 15-річної учениці).
Тобто її статус «в. о.» є не правовим механізмом, а схемою узурпації влади в комунальному закладі в обхід закону та рішення суду.
Нагадую, що все таємне обов’язково стає відомим, а СВІТЛО завжди перемагає темряву.
Роман ВАРШАНІДЗЕ
АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ







https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/newsamp-hejteri-odeskogo-zooparku-dose-chastina-2-13-04-2026.html
Пане журналісте,вас орки найняли підірвати все внутрі? поки вони звідти,з кордону,ви тут?- так швидше знести націю з землі?
💯💯💯
він знімає дітей, школу, лікарню і тд, потім все це якимось “дивом” з’являється в пабліках рфії, а дурники в коментарях скачуть і радіють, наче їм перед виборами кілограм гречки принесли(
Нарешті піднімається це питання. Так це бандітське угрупування по відставці державних коштів.
відмивці
а хіба можна бути в о. стільки років? цікава схема.
Це так смішно і грішно, щодо вагітної дівчини. Її мама завагітніла ще раніше і декілька дітей знаходяться в притулках, її бабуся також народила багато дітей, яких забрали служби. Нажаль, це в їх родині «норма». А цей нібито «батько» багато років «близький друг» родини. Весь Ові знає цю родину і всі мовчать, нажаль.
100%%%% подтверждаю
варшанідзе, ти на вірному шляху бо пані бокал втекла на лікарняний. Розказує що така больна, но при цьому бігати як пришелепкуватій їй не заважає хвороба. Актриса. ще буде розказувати що то ти довів бідну жінку
Це в її стилі…. Чуть шо і на лікарняний…. От так і живемо. То на дітей кричить, то вчителів на коліна ставить. І ми мовчимо, а то не дасть година на наступний рік.
А те що вона пришелепкувата знаємо ми всі батьки, особливо ті, чиїх принижувала.
то пишіть прізвища.А так це лише наклеп
ти хто таке, щоб щось писати за всіх батьків??? Як батько, хочу послати вас із варшанідзе прямісінько на расію. Єслі шо, можу придбати вам квитки. Ублюдки кончені
А тебе як батька не цікавить де батьківські кошти? У рашки в кармані на квіток. Бокал де звіт про батьківські кошти за 3 роки? Тиж не корупціонерка, а « дуже порядна»
Бокал всі гадості, які ти робила тобі ж і повернуться!!!!
Бокал ти кончина. Знала, що людина лежить в кабінеті мед. сестри і не викликати швидку. Тварюка, бумеранг ніхто не відміняв.
Тварюка,тут тільки,Ти,Таня.Дуже палишься,гнила тварюка.Бажаю тобі все те,що ти бажаєш,Круг закінчується на початку))))
От і правильно, що круг закінчиться на бокал,…
Круг закінчуються на тобі,уважно читай)))
Доречі, Синько займала «апетитну» посаду у відділі освіти, а коли обнародували деякі факти корупційних схем, швиденько здристнула і подала заявку на директора ліцею.
А при керівництві Суровцевої вчителі «вішались», вона їм життя не давала. Людина, не знавши власті, отримала її, а от що з цим робити – не знала. Велика начальниця. З її уходом, всі видихнули
серйозно? чомусь зараз всі лише згадують “як при Суровцевій було тихо і спокійно”… і пішла вона мабуть не просто так…скоріш за все її “пішли”
Я не кажу, що зараз при Бокал в ліцеї все супер, але і ті дві пройдисвіти теж так собі кандидатури. Одна корупційна наскрізь, а інша не тягнула займану посаду. Самий крутий директор був Колєбошин Сергій. Учні мали змогу додатково проходити курси у Мечнікова, та багато чого крутого було. Багато свіжих спеціалістів прийшло за ним, але нажаль пішли також за ним
Захисники бокал повилазили? Відпрацьовуєте подвійні премії? А саме Колебошин дозволив бокалші керувати парадом. Спробувала і сподобалось: ділила навантаження за грошики, і не малі. Черги під дверима стояли завжди. От після того і мріяла весь час про крісло. Дорвалася!
ой бокал “чудовий” директор. мовчіть. Корупціонерка яку ще пошукати треба. Синько і Суровцева змушували працювати і хотіли порядку і процвітання ліцею, а бокал заробляє гроші через мертві душі, премії які потім віддаються бокал, харчування, нмт і так далі
і погрязли в повному хаосі і гівні
Який сама бокал і розвела…що з першою, що з другою
Вона це розвела ще при Колєбошенє, була сірим кардиналом. Він взагалі не внікав у справи, бо було це чмо у руському сарафані. А Ткаченко тримав за неї мазу і ніхто нічого з її хокусами не міг зробити…. Всіх хто був їм неугодний виїдали різними способами. І щоб поставити оцього оборотня в руському сарафані Саша херовий спортсмен все зробив. Правильно написала Лідка щоб бабосики носила, що що а це бокал вміє добре робити.
Цей хаос і гімно ви вчителі роками створювали, от і пожинайте плоди свого труда.
так бокал всіх “неугодних ” “неправильних” дітей, які заважали відправила на сімейне навчання щоб не портили картинку закладу. Ось такий педагогічний подход. Так і з вагітною. Портила картинку. тому сімейка
А кого ще?
бокал, бери краще приклад з директора другої школи Світлани Володимирівни. Чудовий, адекватний, компетентний керівник
Їй ніколи не дорости до Ножки! Розуму не вистачить і заважає велика тяга до нечистих грошей.
Да поставьте ножку в цю школу і побачите чим це скінчиться(((((
Пане Романе, наскільки ми знаємо,це не батько, а співмешканець цієї мами. Ви подивіться на його обличчя і все стане зрозуміло.. Смішно, де це він взяв білу сорочку, і до чого одягнув..Смішно. А дівчинка проживає в Калаглії,і діти її давно не бачили в класі. Ви знаєте, дуже жаль цих дітей Янко, Скільки народити і не дати їм гарного життя.
Добре, що деякі проживають в інших сім’ях.
А, Коля Янко в школі коли вчився , прийомні бмтьки його виховували добре,але він зовсім інший “кадер”..
як я розумію в Овідіополь одна мразота живе. А Варшанідзе перший
варшанидзе, опубликуй пожалуйста, как ты незаконно залез в частную собственность
варшанидзе тупо отрабатывает заказуху.
Романе, ви молодець! Всім давно зрозуміло, що бокал не директор. Це хамка, рашка, злодійка. Ткаченко ти ж адекватна людина, що ти її держиш? Наче вона твоя хрещена мати.
Хто адекватна людина? Ви про що??? Погано володієте інформацією…
Вся громада знає цю родину, вся громада знає чим вони займаються і вся громада мовчить.
Я мовчати не буду. Право всіх нас знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.
Ви на всі питання відповідаєте, чи тільки на ті яки Вам подобаються?
розкажи, як ти проникнув на приватну власність
Рома,так покажіть нам і першу пострадавшу, із-за якої получится Овідіопольський серіал * Доктор Хаус*, може там теж в домі насильства,що така травмована дитина. Може це мої сусіди,а я і не здогадуюсь. Як я можу бути не байдужою?
Да Савельева довела громаду до ручкі Бандіти на бандітах і корупціонери.
Бокал нам потрібна, вона щас обілечує всіх на екзаменах.
Занесе нам касу, потім побачимо, що з нею робити. зараз у неї сезон врожаю, не мішайте її збирать капусту.
😂😂😂👍👍
Роман молодец давно пора эту мафию всю уничтожить а то они думаю что они не прикосновение !!!
Роман добрый день. Я эту школу заканчивал в 2017 году и должен сказать это очень гаденькое место с гнилыми психически неустойчивыми учителями. Я просто сейчас на фронте защищаю нашу страну от рашистов и нет возможности лично подъехать к вам в офис. Но я бы вам рассказал как эта школа погрязла в коррупции, лжи и обмане. Где главный принцип деньги в обмен на оценки и то что эти “псевдо учителя” фактически отбирают еду у голодных бедных детей это уже вверх их цинизма, людишек которые называют себя овидиопольскими учителями а на деле погрязшие в взятках.
В будущем когда у меня будет ребенок я ни за что не отдам его в эту школу.
Вы поймите само здание школы супер но вот учителя там оставляют желать лучшего
😁😁😁😁😁😁😁😁
Було б цікаво по прізвищам перерахувати хабарників. Зробіть це, не соромтеся. Нехай ЇМ буде соромно. А Вам подяка за захист! Хай Бог береже!!!
Та і я хотів би побачити список, а особливо за що брали….. і хай країна знає своїх « героїв «
Так, по прізвищах.І тих, хто брав, і тих, хто давав.Бо злочинці й ті, й інші.
А что в здании суперового? Спортзала и того нет. Как строили школу, что дети остались на физкультуре без крыши над головой в холод? Зато кабинеты в главном корпусе огроменнные.
Роман цікаво активізувався в кінці року, стосовно школи, напевно хоче щоб дочка отримала золоту медаль, а не дають, став були вчителів, робити скандал навколо школи щоб діти були постійно в стресі не тільки від війни, а й щє від цих нападів. Що немає розумних батьків у дітей, створіть сайт або форум і парафіньте там Чебураху та його покровителів, Вітаоіну, Сашка та інших. Буде дуже цікаво. Саме цікаво що Себураха не публікує новини про ТЦК та криміналітет. Тільки рабів на розтерзання 🙂
Цікаво
Атака на школу це не спроста, це булінг вчителів та учнів, вплив на їх нерви. Це все маніпуляції Чебурахи у якого багато скелетів в шкафу . Це сцикло не пише про те де можна отримати при…ди, криміналітет , т ц к
Нічого з цією школою не станеться, може бліх трохи пострушують з себе, а заодно і відділ освіти і селищна рада.
так вийшло що в цій сім’ї це норма, мама народила ще в школу ходила, скільки дітей віддала в притулки, хай розкаже, дитина в школу не ходила, ніхто, за нею не дивився , мама все жалілася, що не може з нею справитись, чого ніхто не допоміг, не підстрахував, чи мало вони дітей роздали , треба ще ? вміють тільки відосики знімати, як вони сидять на бескінечних нарадах? хай покажуть результати роботи, але які ж, яких нема ?
Щось ромчік на відео по тобі вже мухи повзають! Це не спроста!
звертаюсь до саши: ткаченко хвате закінчуй займатись тим. чим ти займаєшся. над тобою вже чорні хмари ходять. не випробовуй долю. якщо досі не наївся то вже не налижешся.
То не тучі згущуються, а бумеранг летить. Ой і боляче буде від його прильоту.
Ромчику ви на вірному шляху тут буде дуже цікаво, ну якщо тобі не подзвонять і ти побіжиш у хащі як завжди. Віримо в тебе так тримати.
Ця Бокал схожа на зечку, а не на директорку.
Зато чоловік у неї нічого собі. Вони наче розлучені, а живуть разом. Цікаво. Як с такою Бабою Ягою можна лежати в ліжку? Дивлюся відео і страшно стає!
Зечку за грати
Так всім мабуть відомо, що Янко і її батьки живуть в народжують заради дитячих виплат. Так вони народжують, потім доки платять кошти на дитину, а потім в інтернат. І далі годує держава, а діти отримують статус сироти і цім дітям держава платить гроші, як сироті. Хоча батьки живі, здорові і ніде не працюють. Ви спитайте у Анни Янко і її брата, який був біля неї під час репортажу, в якій школі вони отримували освіту, і після інтернату,тде вони навчались і чи мають вони професію і диплом?
Люди так хочеться нарешті справедливості в цьому світі. Суровцева була гарним директором. Була дисципліна та порядок. Бокал це кошмар і правильно пишуть, що всі вищі органи її покривають. Хочу аби кожен отримав по заслугам!
почитала коментарі і наче в гівно вступила. аж бридко від Варшанідзе і деяких коментаторів.
Ти напевно на бокал наступила
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
А Суровцева дійсно була прекрасним директором, а її підʼіла бокал. Вона колотила тварюка всіма і батьками і вчителями. Рвалося до крісла все життя. Правда, голова лізла, а вуха не пропускали.
Ой, Бокал під’їла Суровцеву. Розсмішили!!! Суровцева скількох під’їла??? І чому Суровцеву пішли з посади???
😁😁😁😁😁😁😁😁
Цікаво прям дуже чи хватить розуму Ткаченко прибрати бокал. Чи все ж таки він тупенький настільки. Робимо ставки
Я роблю ставку на тупенького
Бокал хвати гадити свого керівника.
Суровцева була в школі рідкісною стервою і гребла хабарі по-чорному.Вчителів принижувала, щоб вислужитись перед Савельєвою.Згадайте тільки те позорище, яке вона влаштувала, примусивши весь персонал школи фарбувати паркан восени під дощем в ковідні часи, коли Овіліополь знаходився в червоній зоні і збиратися разом було заборонено з санітарно-гігієнічних норм. Ніяк ціну собі скласти не могла, корона давила на мізки. І людей примушувала вакцинуватись. хоч відповідного наказу від МОЗ ніхто не давав.Але бумеранг повернувся і до неї.Це на майбутнє всім наступним директорам, які будуть працювати в школах.Треба бути людьми і людей поважати.Тоді і тебе поважатимуть.А звільнили її після низки скарг від батьків різних класів за перевищення службових обов’язків.
Ну вже так як бокал перевищує повноваження і знущається над колективом і дітьми а до того ж бере за все що з чого можна взяти, іншим треба вмитися. Ну вже про всіх згадала, а сама наче чистенька. Скільки мотузці не вчитися, а кінчик все одно буде….
Якби вислужувалась і носила б як ця стара бабця то ніхто б її не зняв. У Бокал не тільки корупція, а ще й судові розборки з батьками. А її чомусь тримають.
Як б ти мене бокал не срала, а швидку допомогу яб людині викликала. Ти копчена тварь. Ти навмисно вбила людину.
Кончена рашка. Рашку геть зі школи.
Овидиопольцы,очнитесь!Что вы все Романа хаете?Спасибо ему скажите за то,что вы благодаря ему не пустые сплетни перетираете на местных застольях,а реальные проблемы села видите!Вместо того,чтобы включиться и как то пытаться вывести Овидиополь на уровень выше,у вас Роман во всех бедах виновен!Все вам должны,а вы сами хоть что то сделали?Элементарно-в селе нет ни одной современной детской площадки,привлеките спонсоров и хоть как то благоустройте хоть чем то родное село!
Сейчас польются ответы:а чого не державною,а Роман такий сякий, а на що депутати и голова и тд…
Начните с себя и появится просвет и развитие!
Всем тихой и мирной ночи!
варшанідзе – лох, і прастітутка 😅😁🤣🤣👍
тому що він поводить себе як бидлан. а як себе поводить, так до нього і відносяться.
добре до нього відносятся тількт ті, хто по 500 доларів за заказні статті йому платять
я заказував заказуху по 400 !
Мені чомусь не дуже тепер захотілося щоб моя дитина ходила саме до цієї школи.
МЕНІ ВСЕ ПОХ…..Я ЧЕКАЮ БАБЛА ЗА ЕКЗАМЕНИ ВІД ТКАЧЕНКА.
був на останньому звонику в 1 школі. приємно був здивований відстороненням директора. і дуже було боляче що на 4 році війни в нашому закладі кроме во. директора та дівчаток прапороносців. більше нічого Українського не було. не голова не дала розпорядження ні ткаченко. ось такі вони наші обранці.
Опять одни предъявы и все виноваты!Взяли бы и сами с родителями придумали флешмоб, танец в костюмах вместе в детьми,как во многих школах делают,родители сами инициируют!Все все вам должны и обязаны!
а що ви зробили Українського на вашому місці роботи? аж цікаво стало
Я згідна з вами. Директор на лінійці був схожий на директора. Бокал дуже далеко. У бокал розуму не вистачає, щоб так виглядати і говорити. Правду люди пишуть, що вона схожа на зечку.
ти хто, патріоте?іМабуть, із тих сук, що одягають вишиванки, намагаючись прикрити свою підлу продажну душу?
цікаво а що вам треба було українського????
мені дуже важко буде вам об’яснить . якщо ви задаєте таке питання.
куди там
ну, судячи по вашому правопису, письмово пояснити у вас точно не вийде
ех ткаченко ткаченко. твоя ж дитина там навчається. хочеш відмінника буде тобі відмінник. зроби щось гарне для майбуть нього. наші діти це майбутнє.
Соромно, що навчальний заклад не протримався загальнонаціональної хвилини мовчання о 9 годині ранку за загиблими військовими😔😔. Так, хвилина мовчання була, але не в зазначений щоденний час
вам всім не вгодиш. Як же ш задовбали ви всі. Тільки б шось знайти шо не так. Цікаво а було таке щоб вам вгодили? Чи все було фу
І це в останні роки не вперше. Та часто і бокал і вчителі не дотримувалися хвилини мовчання під час навчання. Для багатьох тут це неважливо. Ось так педагоги виховують наших дітей.
а це дійсно правда
А в четверг хвалена мовчання була на 16 секунд раніше чим повинно! Ганьба!
А в середу хвилина мовчання на 10 секунд була пізніше. Який жах!
Мама учня, а ти щодня де б не була притримуєшся хвилини мовчання?
Коли йде мова про хвилину мовчання перебуваючи в громадських місцях то так , звісно. Дома є дома.
О, а це вже показуха. Хвилина мовчання і вдома хвилина мовчання.
це як про вишиванку-не кожен хто її одягнув є справжній патріот
Це не показуха!!! В суспільстві пам’ятаємо всіх військових хвилиною мовчання. В дома через молитву молимося за спокій їхніх душ😔🙏
і вишиванка це не показуха а наша національна одежа. до речи дуже красива.
коротше показуха
Хвилина мовчання була. Загиблих вшанували. Квіти загиблим учням поклали. Гімн грав. Прапор виносили. Кульки синьо-жовті були. Люди, шо ви чіпляєтесь? Немає більше чим зайнятись?
є сценарій і по сценарію все прописується. Для тих хто не знає. І вгадати хвилину мовчання по сценарію із загальнонаціональною важкувато. Головне що вона була. Не сходьте з розуму вже. Скоро дочекаєтесь що буде сигнал тривоги під час хвилини мовчання. То буде добре
Добре що Бокал не було на святі. Нехай бабуля “лікується” та йде вже на пенсію.
Вона давно вже пенсіонерка
Романе, а чому ви сьогодні не відвідали свято? І ворота були відчинені, і всіх пропускали. Чи ліцей без Бокал вам не цікавий? Чому не звернули увагу в чому ваша донька сьогодні пішла на свято? Саме так повинна виглядати учениця? І не лише ваша дитина була одягнена у подібному стилі, Таке враження, що батьки не знали, що сьогодні урочиста лінійка, що хоча б сьогодні можна було одягнути дітей у діловому стилі, чи хоча б у вишиванки. Нещодавно так завзято обговорювали в чому потрібно ходити до школи і на які свята, а сьогодні, таке враження, що шли по своїм справам, а їх зупинили і затягнули до школи. Хто в шортах, хто в лосинах…Дуже добре, що проконтролювали час, проведення хвилини мовчання, звернули увагу на В.О., на її вигляд, а чому не звернули увагу на вигляд учнів? Чи знову школа винна?
А вони беруть приклад з бокал.
Модные журналы,каналы посмотрите!Свободный стиль нынче в моде!Кому как удобно и индивидуально вкусно-так и одеваются!А вы в чем хотите так и ходите!Детей-не трогать!!!!!!!!И Точка!!!!!
Побоявся, що його там можуть линчевати
Навіщо чіпати дітей? Вони тут ні до чого і нема чого приплітати у розборки дорослих! Обговорювали День вишиванки і парад вишиванок в школі на якій всі прийшли у вишиванках, крім в.о.
не всі .Тільки ті, хто виявив бажання.Й не мали, поця, якщо не в курсі
Рома конечно всё понятно,она старуха знатная ,работу потерять значит лешиться нормальных денег,а пенсии ей не хватит по нынешним запросам,вот и остоеться как только покрывать , нелюди за ради денег готовы на всё, даже смерть прикрыть.
Хорош гнань на любимую школу! Когда я учился , школа не могла дождаться когда я её закончу! После празднования 23 февраля ( сладкий стол) , мы напились в кассах, учителя в учительской, после этого отменили все мероприятия в школе !!! Эта школа лучшая! Скольких достойных бандитов и коррупционеров взрастила она в своих стенах!!!
ДЛЯ Марії 29.05 21:00: Прикро що самі не розумієте. Так без бокал ліцей не цікавий. Прикинь. Він хоче вияснити як так сталося що людині якій стало погано на роботі не викликали швидку, чому в.о.ліцею пані Світлана не дозволила медсестрі викликати швидку. Хоче вияснити за харчування за яке списуються МЛН!!! Це ж все робилося за її правління, тому так, питання в нього до бокал і ліцей без неї не цікавий!!!
якщо бокал захворіла і не може відповісти ромі на його питання. то не хай це зробить ткаченко. чому він мовчить . чому не вийде та не дасть хоча б якісь пояснення.
а чого Ткаченко має відповідати на питання чого пані Бокал наказала медсестрі не викликати швидку. Нехай вона сама відповість на це питання. Багато раз Варшанідзе намагався з нею поговорити нормально. а вона ховалася. І цирк біля воріт через неї. бо вона наказала закрити ворота на 10замків. І бігала як пришелепкуватій на відео. Стидоба. Наказала дітям зняти відео, а сама типу не при дєлах. Все чужими руками хоче робити. Про який статус директора ми говоримо!?І да, одяг має значення. Якщо ти на такій посаді, то і вигляд має бути відповідний, а не так, що батьки її плутали з прибиральницею.
світлана. ну не можна бути такою тупою особою. ткаченко її прямий начальник якому вона звітує та виконує його указівки. 100% і не тільки це.
Що сталося з викладачем фізичної культури з другої школи ? Його хтось побив і запугав
Дітей ніхто не чипав і не збирався, Питання стосувалося батьків, у чому вони відправляли дітей на свято останнього дзвоника і чи бачили вони своїх дітей, чи бачать лише вчителів? Приводили в приклад директора другої школи, так взяли би приклад і з батьків учнів другої школи, там нікому в голову не прийшло б відправити свою дитину у такому вигляді, бо знають, що не те що на лінійку, у звичайний би день у такому вигляді нікого б не пустили. Крім того є ще і статут школи, де прописано вигляд учасників навчального процесу, запитайте про це у класних керівників, мабуть це їх вина, що не повідомили про дрес-код, лише про вишиванки думали. Стосовно моди, то ніхто не забороняє одягатися так, але не до школи чи батьки також дозволяють собі подібний стиль одягу у себе на роботі, особливо в державних організаціях. Стосовно смерті Сергія, обов’язково потрібно покарати винних, тут навіть питання немає, але не цінною інших, навіщо мокати в бруд вчителів? При чому одяг і вигляд Бокал до цього? Навіщо це все? Питання до Бокал, Ткаченка і Савєльєвої – то з ними і розбирайтеся, а не влаштовувати безлад і скандали навколи школи. Романе, ви пишете про негідку поведінку директора, а як ви поводили себе біля школи коли кричали ще і дітей втянули? Це гарна поведінка? Так поводять себе дорослі вихованні люди? Обов’язково доведіть справу Павлюка, знайдіть винних, але не втягуйте інших і не поливайте брудом.
Він нічого не доведе,бо все все уже зрозуміло,тільки грязь тут зі сторони Романа та зі Стороні Павлюк Тетяни,ви ще не зрозуміли?
Дітей і батьків ніхто не втягує. Я слідкую за тим, що викладає Роман. І вважаю правильно, що він хоче взяти інтервʼю у бокал. Якщо б бокал була порядна вона не ховалася б за спинами дітей. Роман не шукав б її по столовій не чекав біля воріт. Напевно є що бокал приховувати. Правду сказала Ревуцька ми його вивозили, щоб він нам там не вмер. І правильно дружина робить, що добивається правди. Адже який вона директор якщо дає такі не людські вказівки. Здоровʼя вам і сил Тетяна. Не дивіться, що пише бокал і її прихвостні. Вірю, що все у вас вийде.
😂😂😂😂😂😂
Ну і сцикло ти бокал
Саме так, бо сама директор 2ї школи має відповідний вигляд. Діти беруть приклад. І самі собі суперечите. то не чіпайте вчителів, то класні керівники винні, що діти прийшли на лінійку не в діловому. А що мали зробити класні керівники? Зеленський відмінив наказ про шкільну форму ще у 20190 році. Все, тепер ходять як хочуть. бо тільки скажи і скаржаться. форму то відмінили.
Бокал скривавлений, що було в школі. Скільки лежав Павлюк. Ніхто не думав викликати швидку. Люди, не вже ще хтось підтримує такі дії директора.
Пиши Таня,але ти палишься звісно😂
Бокал в тебе вже їде « криша»😁😁😁😁😁
Я думаю стара маразматична закінчить дуркою.😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😆
Ой ти тупе,Таня, звісно,хочу тобі сказати,що я не Бокал.Постійно у тебе все бокал,подивитись у люстерко на свою пику..
Бокал тобі до Павлюк пики ще довго митися😂😂😂
Тань,подивися на свою морду врешті врешт
І скільки це чудо будуть тримати у школі і вважати, що це еталон керівника. Я вже не говорю про моральний облік цієї людини. Вивезти за територію свого працівника, а дружину доцьковує. Всі мовчки спостерігають і вважають, що це нормально???
Романе, розповідайте, як в цій школі вбили людину. Бокал не може далі працювати директором.
Романе викликай аудит в ліцей. Всі махінації цієї потвори розкриють.
https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/newsamp-hejteri-odeskogo-zooparku-dose-chastina-2-13-04-2026.html
Бокал якби ти не ховалося, а за все в цьому житті треба платити. А горя ти багато людям зробила. Правду тобі написала Синько.
https://cje.org.ua/complaints/shchodo-skarhy-ovidiopolskoi-selyshchnoi-rady-na-vydannia-alternatyva-orh/
Комісія встановила, що медіа Альтернатива.орг (https://alternatyva.org/) та Варшанідзе Роман Автанділович порушили вимоги низки пунктів Кодексу етики українського журналіста. Враховуючи, що медіа Альтернатива.орг пропонує читачам платити за створювану інформацію, що є несумісним зі званням журналіста; замість надання повної і збалансованої інформації – використовує емоційно забарвлену лексику і необґрунтовані звинувачення; не модерує коментарі на власному веб-сайті; нехтує вимогами щодо захисту персональних даних та уважним ставленням до висвітлення питань, пов’язаних з дітьми, Комісія оголошує редакції «Альтернатива.орг» та головному редактору Варшанідзе Роману Автанділовичу публічний осуд.
Такую личную неприязнь я испытываю к Варшанидзе, что кушать не могу 😀😀😀.
Ну читать смешно. Какой-то осуд какой-то общественной организации. Эта комиссия это шарашкина контора, которая за ваши деньги напишет пасквиль про журналиста и напишет про публичный осуд. Детский сад. Почитал я их отчет в котором четко написано, что его выводы нельзя использовать в суде. А как вы думаете почему? Да потому что это шарашкина контора. Они развели Савельеву на бабки и теперь плящут с бубнами. Их осуд это филькина грамота.
Они даже не НСЖУ, членом которой является Варшанидзе. Вы осуждаете Вашанидзе за деньги, которые он берет официально являясь ФОП, при этом платите общественной организации, которые вообще не имеют право что-то делать за деньги. Ничего личного просто бизнес.
Так само платять варшику як платять адвокатам, юристам та ін.за послуги. Тим паче він ФОП і платить податки
Романе, спитайте у бокал де батьківські кошти? Жодного звіту за три роки. Батьки треба писати в прокуратуру.
вона риє носом землю, вже і колебошина підняли, щоб допоміг відмазувати
А хвалебний зять, що уже не допомагає?
😂😂😂😂😂😂
Ще порадьте куди писати жалобу, що в школі вагітна учениця.
При чому школа,коли вона на домашній формі навчання
Роман,а навіщо ви поїхали до села Калаглія та знімала вагітну неповнолітню дитину,їй стало погано,і вона ледве не втратила ту дитинку.Навіщо це робити?Хто буде нести за це відповідальність?
Той, хто дозволив дії сексуального характеру відносно неї, та той, хто викинув її на вулицю! Служба у справах дітей також буде відповідати!
Ви геть здуріли?Він теж неповнолітній.Тобто ви цими словами підтверджуєте,що через ваші дії дівчина не втратила дитину.
Щоб ви знали ніхто не викидав її!!
Вам за це відповідати перед законом!
Тобто ви вирішили на цьому зробити піар,а страждає дитина.Чого дитина не заявила з приводу цього?Лізете не туди куди треба…
а чим ця дитина думала коли лягала під хлопця, то тоді не страждала вона, тоді кайф отримувала. А чого дитина опинилася в калаглії? її батьки проживають в Овідіополі і вона як неповнолітня повинна проживати з батьками. Хто її відправив у калаглію. Неповнолітню. Далі продовжувати спати відкрито з таким самим неповнолітнім?.
Ця дитина нічого не говорила,а почав все Варшанідзе,чтоб зробити із цього хайп
Це не хайп – це кримінальний злочин, ст. 155 ККУ.
А ви тут причому?
чого в о.бокал дізнавшись про даний факт втиху нікого не повідомивши виперла малу на сімейка. Чого служба у справах дітей пані назарова нічого теж не зробила дізнавшись про факт вагітності неповнолітньої.
Бокал не цікавлять діти, їх життя. Бокал думає де побільше вкрасти грошей у школі.
це ще тоді треба було бити в колокала як дізналися про вагітність. Диви лізиш не туди куди треба. Ви що больні??? Дитина вагітна. Так скоро будуть спати з 7 і вагітніти у 8 Кл. І будемо мовчати?Дітям треба говорити про це. Родина Ликових непутева була завжди. Бабуся цієї вагітної скількох має? І теж народжувала їх будучи неповнолітньою.
Задовбали вже! Судячи з коментів то щоб не відбувалось треба мовчати. Селищна голова пи..ь гроші, не звітує, повна розруха- треба мовчати, Сашко з бокал відмивають гроші через школу-треба мовчати, нмт продається на ліво і право-треба мовчати, павлюку не викликали швидку-треба мовчати,вагітна в 9кл, живе відкрито з хлопцем-треба мовчати, лікар щупає молодих і теж треба мовчати. Люди ви больні
Цікаво, скільки грошей в доларах сьогодні заробили на екзаменах Савєльєва, Ткаченко та баба Бокал??? І скільки ще зароблять на цьому тижні!!!
коли бакал наступлять на хвоста. вона піде на співпрацю зі сліцтвом. а вона не найвище звено в цій піраміді) керівник ткаченко. залишається тільки сказати. що гроши передавались або виконувались указівки і ткаченко піде по етапу.
Мішка ти дійсно дибіл. Про які ти пишеш гроші, які екзамени. Ти застрягло в минулому віці. Спитай у старшокласників як сьогодні це відбувається. А ви придурки цю брехню хаваєте. Для чого ви самі срете свій Овідіополь?
якщо де хтось обісрався це не значить що місто обісране. ткаченко знає за які гроши іде річ.
Ну,а що ти хочешь від села?Думають все можна купити грошима,бо самі так робили,воно і видно.
А чому ж ти Варшанідзе не прийшов на нмт,?Ти ж так грозився. Чи ти думав як бокал типу хворіє, то все буде законно? А ні. Вона будучи на лікарняному своїми довгими щупальцями все поспішала. Вчора на нмт була купа людей які там не повинні бути. І все продалось під її чутким керівництвом бокал.
Деяким дітям допомогали. Я так розумію саме тим, які заплатили. Так там були нужні вчителі різних предметів і біологія і історія і укр мова і математика і інші. і всі шуршали щоб в.о. бокал поклала собі в кармашек 400 Дол. А тепер питання вони теж заробляють разом з бокал ?
А ти на лапу не брала,Танечка?Або цей рік побоялась взяти))))
Більше чим ти бокал ніхто не бере. Прибігла на НМТ відпрацьовувати взяті гроші. Вдавить тебе ними і ніхто не допоможе.
А що Павлюк має до НМТ? Вона ніколи там не працювала. Чи це так, щоб щось писати.
Это правда!
головне що бокал нічого не боїться і бере зараз через нужних людей. Прихвосні працюють аж бігом. За тарілку похльобки в їдальні і 3 копійки які з барського плеча їм кине Світланка. От як ви не хочете, вчителі, щоб про вас писали грязь, то і самі поводьте себе достойно і не давайте принижувати отими махінаціями в які вас втягують. Тоді і писати не буде про що.
Бокал такая тварь. Она ради денег и в яму на кладбище ляжет, а не только в больницу.
Цими кістками вона замилює їм очі. Бо в цей час йде списання тисячі тисяч
Бокал вийшла і готова дати інтервʼю роману
Чудово. Обов’язково завітаю.
а до вищого керівництва питань що не має?. саша з вовою на одном етапі.