РОЗПОВІДЬ ПРОКУРОРА ПРО ТЕ, ЯК ГОЛОВА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО СУДУ ОТРИМАВ 6’000 $

24 жовтня 2019 року Київським районним судом міста Одеси почався розгляд обвинувального акту у кримінальному злочині щодо голови Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченко Павла Леонтійовича.

Виходячи з обвинувального акту нам стало відомо, що Кириченко П.Л. звинувачується у шахрайстві, тобто заволодінні чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (ч.2 ст.190 КК України), що завдало потерпілому значної шкоди за наступними обставинами (відповідно обвинувального акту, який зачитаний прокурором на судовому засіданні):

Макєєвим Олександром Олеговичем в інтересах Остапенко Віктора Вікторовича до Іллічівського районного суду 27.04.2018 року поданий позов про стягнення заборгованості за договором позики у сумі 1’388’914,92 грн. яка складається з: суми неповернутої позики у розмірі 784’200 грн., процентів за користування грошовими коштами у розмірі 569’458,07 грн. і 3 % річних від простроченої суми позики в розмірі 35’256,85 грн. з Ростольного Дениса Миколайовича (справа 501/1080/18).
У зв’язку з тривалим розглядом справи, Макєєв О.О. звернувся до Кисельової Ірини Анатоліївни, директора ТОВ”ДЕПАРТАМЕНТ СПРИЯННЯ ЗАКОННОСТІ” (31506258) за юридичною допомогою у вирішенні цього питання.
11.07.2018 року Кисельва І.А. зустрілась у Овідіопольському районному судді з Кириченко П.Л., який у приватній бесіди пообіцяв через голову Іллічівського міського суду Одеської області
Семенова Олега Анатолійовича вирішити це питання та прискорити розгляд справи.
Проте, дізнавшись про те, що відповідач по справі Ростольний Д.М. погоджується з позивними вимогами по цивільній справі у судді Кириченко П.Л. виник злочинний умисел заволодіти шахрайським шляхом грошовими коштами Макєєва О.О. і при наступній зустрічі з Кисельової І.А. він повідомив, що для вирішення питання потрібно 6’000 доларів США, при цьому його частина винагороди складає 1’000 $ США, а інші 5’000 $ США нібито необхідні для передачі до Іллічівського міського суду через Семенова О.А.
Після цього Ірина Кисельва звернулась з відповідною заявою до правоохоронних органів.
Далі, діючи під контролем правоохоронних органів, 28.08.2018 року Кисельова І.А. знову зустрілась з головою Овідіопольського районного суду Кириченко П.Л. в смт. Овідіополь, який знову підтвердив про свої можливості вирішити за гроші це питання.
04.09.2019 року під час наступної зустрічі Кириченко П.Л. повідомив Кисельової І.А. про те, що грошові кошти у сумі 6’000 $ США необхідно передати його матері, яка мешкає у м. Одеса по адресу: вул. Академіка Вільямса,59/1 кв.7.
05.09.2018 року приблизно Кисельова І.А. о 16 години прибула у м. Одеса за місцем мешкання матері Кириченко П.Л. і в салоні свого автомобілю марки LEXUS GX470 д/з ВН0677АХ передала 6’000 $ США для судді Кириченко П.Л.
06.09.2018 року суддя Іллічівського міського суду Петрюченко М.І. виніс позитивне рішення по цивільній справі за позовом Макєєва О.О. до Ростольного Д.М., задовольнивши його у повному обсязі. Але, слідчим органам не вдалось встановити зв’язок чи впив на суддю Петрюченко М.І., ані з боку Кириченко П.Л., ані з боку Семенова О.А.
Одержаними коштами Кириченко Павло Леонтійович розпорядився на власний розсуд”.

Після оголошення обвинувального акту, був узгоджений порядок розгляду доказів по справі:

 • Дослідити письмові докази
 • Допитати потерпілих
 • Допитати свідків
 • Допитати обвинуваченого
 • Перейти до судових дебатів

Наступні засідання заплановані на 07, 12, 13, 15 листопада 2019 року на 14 годину.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

4 0
2
Happy
0
Sad
1
Excited
0
Angry
2
Surprise

You may also like...

14 коментарів

 1. Анонім сказав:

  судья девочка!!!!! что она на судит!!!!!!!!!!!!!!

  1+
  • Анонім сказав:

   Кисилева, это аферистка, просто многие забыли про её делишки, ооочень не однозначная личность, и очень опасная!

   0
 2. Анонім сказав:

  шоу. отпустят….

  0
 3. Анонім сказав:

  Ого как быстро поназначали заседания прям спешат кудата

  2+
 4. Анонім сказав:

  Ни в коем случае не защищаю Кирича – он заслужил этот суд по совокупности беспредела в суде, но давать бабки когда иск признаёт ответчик – бред какой-то, явная подстава, хотя повторюсь – он заслужил…

  3+
  • Черноморск сказав:

   Очнись Аноним! 5 деньги передали, а 6 вынесли решение! Думаешь случайно? Конечно же нет. Просто доказать факт передачи денег от Кирича Семену не смогли доказать. Там механизм отлаженный. Вот поэтому и мошенничество, а не взятка. Ответчик признал долг думаешь случайно? Сам иск и решение тоже фикция, но доказать это уже невозможно. Разве что явка с повинной от участников процесса.

   3+
 5. Анонім сказав:

  А из какого сельсовета юриста хлопнули на взятке в Овидиопольском районе на днях?

  1+
 6. Хурма сказав:

  Качество следствия – Семёнов никогда не был председателем Ильчнвского горсуда. Ну а дальше фантазии прокуроров можете слушать до бесконечности. У них очень развито воображение.

  0
 7. Анонім сказав:

  Керівництво
  Голова суду
  Семенов Олег Анатолійович
  тел: (04868) 9-56-24
  e-mail: inbox@il.od.court.gov.ua
  Керівник апарату (завідуючий секретаріатом)
  Рожкован Катерина Миколаївна
  тел: (04868) 9-56-00
  e-mail: inbox@il.od.court.gov.ua
  Заступник керівника апарату суду
  Джибладзе Ганна Костянтинівна
  тел: (04868) 9-56-07
  e-mail: inbox@il.od.court.gov.ua

  4+
 8. Судный день сказав:

  В Роксоланах тоже в своё время взяли на взятке юриста, и дело замяли ,фамилия Паршенко подельник Шибаева с Калаглийского селького совета . Все решается и все решаются .

  1+
  • Топор сказав:

   Потому Варшанидзе и ходит, чтобы не решили. На Маломуж не ходил и она решила, на Проскуровского ходит и решить не получается

   3+
   • Минона сказав:

    Судья Кочко взял бабло, по этому он оправдал Маломуж, но тем не менее Маломуж сейчас ещё в СИЗО и идёт апелляция !!!
    Так , что Маломуж ещё сядет ! Надеюсь .

    3+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.