НА ОДЕЩИНІ СЕКСУАЛЬНИЙ СКАНДАЛ В ОВІДІОПОЛЬСЬКІЙ ЛІКАРНІ

Як встановлено судом, в Овідіопольській лікарні (Одеська область) не тільки не надають допомоги хворим у критичному стані, після чого вони помирають, а ще й сексуально домагаються неповнолітніх.

20 травня 2026 року журналісти завітали до лікаря‑хірурга Овідіопольської лікарні КОРЧОВОГО Вадима Михайловича, щоб дізнатися подробиці історії, яка відбулася 30.11.2025 року у перев’язувальній кімнаті лікарні, коли він умисно вчинив щодо неповнолітньої дію примусового сексуального характеру, що виражалися невербально, а саме: чіпав за груди та сідниці й поцілував її в губи.

На судове засідання 16.04.2026 року КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович не з’явився. Через адвоката він повідомив, що вину у вчиненому адміністративному правопорушенні не визнає, будь‑яких дій сексуального характеру щодо неповнолітньої не вчиняв.

Адвокат у судовому засіданні заявив клопотання про закриття адміністративного провадження щодо КОРЧОВОГО В. М. без визначення вини з підстав, передбачених п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, — у зв’язку із закінченням строків на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення (минуло вже понад 3 місяці).

Допитана в судовому засіданні неповнолітня потерпіла зазначила, що є студенткою Одеського обласного базового медичного коледжу. У КНП «Овідіопольська лікарня» проходила стажування за усною домовленістю з керівництвом лікарні (генеральний директор – ЛІТВІНЧУК Володимир Давидович, медичний директор – САЛАТА Тетяна Олексіївна).

30.11.2025 року потерпіла перебувала у хірургічному відділенні, у перев’язувальній палаті з хворим, допомогла йому взутитися та поправила кушетку. У якийсь момент у палату, двері якої були відчинені, зайшов КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович, який раптово обійняв її за талію і повернув спиною до дверей палати. Потім почав розповідати їй про цукерки, які йому привезли з‑за кордону, та давав їй їх. Далі КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович взяв її лівою рукою за талію, тримав дуже сильно, не відпускаючи, а другою рукою «лапав» її за груди та сідниці та несподівано поцілував у губи. Потім швидко вийшов із палати. У цей момент вона була у ступорі, злякалася, оскільки з нею такого раніше не траплялося. Тільки ввечері вона зрозуміла, що сталося, розповіла все мамі, а тоді в неї сталася істерика.

Мати потерпілої у суді пояснила, що про вказану подію їй стало відомо ввечері 30.11.2025 року від своєї доньки, у якої сталася істерика; вона не могла розмовляти, прокидалася та кричала вночі. Зранку вона зателефонувала директору «Овідіопольської лікарні» ЛІТВІНЧУКУ Володимиру Давидовичу, розповіла про те, що його підлеглий, лікар КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович, допускає протиправну поведінку стосовно її неповнолітньої дитини, однак той поклав слухавку. Вона пішла до Овідіопольського селищного голови САВЕЛЬЄВОЇ Лідії Іванівни, якій розповіла про вказані події, і та зателефонувала КОРЧОВОМУ Вадиму Михайловичу, вимагала пояснень; той сміявся, казав, що мати перебільшує, такого бути не може, нічого не було.

Мати потерпілої домовилася з лікарем КОРЧОВИМ Вадимом Михайловичем про спілкування з цього питання, але він уникав зустрічі. Тоді 02.12.2025 року вона пішла і подала заяву в поліцію. Донька з того часу припинила ходити в лікарню, перебуває у пригніченому психологічному стані, постійно відвідує психолога.

У судовому засіданні було досліджено й оглянуто відео з бодікамери від 09.01.2026 року, яке зафіксувало момент складання адміністративного протоколу щодо КОРЧОВОГО Вадима Михайловича, який не визнавав себе винним у сексуальному домаганні неповнолітньої, стверджуючи при цьому, що обійняв її як колегу та поцілував. КОРЧОВИЙ зазначив, що дитина так сприйняла цю подію, тоді як він ставився до неї лише як до колеги та як до власних онуків і нічого такого не мав на увазі. Він стверджував, що мати потерпілої не захотіла зустрітися з ним і поспілкуватися, але погрожувала йому притягненням до відповідальності. Він вважає, що, покаравши його, вона здобуває авторитет. Щодо висновку психолога він зазначив, що знає, як це все робиться, але підстав для такого висновку не бачить.

У судовому засіданні було досліджено відео з опитування потерпілої психологом за моделлю «Барнахус», під час якого вона в довільній формі розповіла про події дня 30.11.2025 року, про те, що проходила медичну практику в «Овідіопольській лікарні», з КОРЧОВИМ Вадимом Михайловичем до вказаної події були нормальні стосунки, конфліктів не було. 30.11.2025 року вона була у лікарні в перев’язувальній разом з пацієнтом, медсестрою та КОРЧОВИМ Вадимом Михайловичем. Після закінчення процедури, коли всі вийшли з кімнати, туди зайшов КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович, почав пригощати її цукерками, а потім обіймав її, торкався («лапав») за груди та сідниці, притиснув до себе та поцілував у губи. Після цього швидко вийшов із кімнати. Зазначила, що відчула ступор та не знала, що з цим робити. Ввечері того дня, коли вона зрозуміла, що трапилося, з нею сталася істерика.

У судовому засіданні було досліджено висновок психолога від 29.12.2025 року щодо проведення опитування в межах моделі «Барнахус» неповнолітньої для з’ясування можливого сексуального домагання з боку лікаря‑хірурга КОРЧОВОГО Вадима Михайловича. Опитування проходило у спеціально облаштованій кімнаті для опитування, дружній до дитини, психологом‑спеціалістом Центру. У суміжній кімнаті, облаштованій для мультидисциплінарної комісії, були присутні: старший лейтенант поліції Котуз В. О., мати неповнолітньої, заступник директора центру «Барнахус».

Згідно з висновком психолога встановлено, що дитина пережила досвід сексуального домагання з боку КОРЧОВОГО Вадима Михайловича. Дитина відчувала неприємні відчуття, розгубленість та безпорадність. Як наслідок пережитої події, у дитини наявні ознаки психологічної шкоди. Психологічна шкода — це неусвідомлений особою негативний вплив, який призводить до зміни звичного життя та може спровокувати психічний розлад або особисті поведінкові проблеми, які безпосередньо впливають на можливість адаптуватися до нових обставин. Це виражається в порушенні почуття безпеки, погіршенні емоційного стану та звичного способу життя, підвищеному рівні тривожності та відчутті страху. Рекомендації — супровід психолога.

Зберігаючи об’єктивність при розгляді вказаних матеріалів, суд безумовно бере до уваги вказаний висновок психолога як належний та допустимий доказ, який оцінюється судом нарівні з іншими доказами у справі, не маючи перед ними переваги.

Суд вважає, що вина КОРЧОВОГО Вадима Михайловича у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173‑7 КУпАП, у межах пред’явленого протоколу за обставинами, викладеними у постанові, підтверджується повністю дослідженими в судовому засіданні доказами, які узгоджуються між собою і є послідовними, а саме:

  • показаннями потерпілої;
  • показаннями матері потерпілої;
  • протоколом про адміністративне правопорушення від 09.01.2026 року;
  • рапортом старшого інспектора ЧЧ ВП № 1 ОРУП № 2 ГУНП в Одеській області ПЕТРИЧИЦЬ С. О. від 02.12.2025 року;
  • протоколом про прийняття заяви про кримінальне правопорушення та іншу подію від 02.12.2025 року;
  • висновком психолога від 29.12.2025 року за результатами опитування потерпілої;
  • поясненнями КОРЧОВОГО Вадима Михайловича від 02.12.2025 року;
  • відео з бодікамери під час складання адміністративного протоколу стосовно КОРЧОВОГО Вадима Михайловича;
  • відео опитування психологом за моделлю «Барнахус».

За результатами розгляду суд постановив КОРЧОВОГО Вадима Михайловича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173‑7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проте, у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, провадження закрили та покарання не призначили.

Підсумовуючи, додам, що на постанову суду від 16.04.2026 року адвокат лікаря‑хірурга КОРЧОВОГО В. М. подав апеляцію. Чекаємо на її розгляд.

Саме печальне, що увесь цей безлад, зі смертю критично хворого, сексуальним домаганням та ще й на додаток розтратами на понад мільйон гривень в Овідіопольській лікарні абсолютно влаштовує Овідіопольського селищного голову САВЕЛЬЄВУ Лідію Іванівну. Інакше, чому людина, яка довела лікарню до такого стану, досі на посаді?

З такою владою одна надія — на журналістів. І ми вас не підведемо.

Роман ВАРШАНІДЗЕ

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

107 коментарів до “НА ОДЕЩИНІ СЕКСУАЛЬНИЙ СКАНДАЛ В ОВІДІОПОЛЬСЬКІЙ ЛІКАРНІ

  1. багато таких історій є про нього. Але ніхто так і не доходив до поліції та суду.

  2. Діло було так: приїхав КОРЧОВИЙ Вадим Михайлович з Тайланду і вирішив колегам розказати/показати фото відпочину ( побухати, так прийнято в лікарні ) .

    У не робочий час ( не на діжурстві) під приводом здобуття практичних навичок визвали потерпілу і після пару тройок рюмок ( і ВІАГРИ ) Корчовий повірив в себе, но… штанганув, дівчинка виявилась порядною і одразу написала заяву до поліції.

    МУСОРА схвали котлету Корчового і спригнули з уголовки на адмінку.

    САВЕЛЬЄВА І ЛІТВІНЧУК були в шоці, но теж вирішили схавати котлету, і морознулись.

    ПРОКУРОР РАЙОНА МАХАТАДЗЕ: а вам ВАСЬКА КУРАЛОВ ЗАНІС ВІД КОРЧОВОГО, ви знаєте, що у вас в районі відбувається???

    1. люди , что это делается, к корчевому зашли две девушки с микрофонами , он же мог их ……. , ка страшно жить

  3. Врач просто обнял/проблема в том что девочка несовершеннолетняя и не понимает таких «обниманий»просто мужчине стоило учитывать что не все тактильные и не всем нравится когда их лапают-это может причинить психологический вред

  4. Це жаххх що робиться в лікарні. Нема коли таким лікарям за хворими дивитись вони за дівчатами заглядають. Ганьба. Бідна дівчинка

        1. А кто он такой, что бы позволять проявлять тактильность в мой адрес? Мама? Папа? Муж? Брат? Сват? Старый и мерзкий тип. Да, у него своеобразный вид общения, но прикасаться ему никто не позволял. И так, для справки, не такой он уж и стерильный

          1. Такое общение у человека,он так проявляет дружелюбие,вы что конченные?

        2. Когда ко мне этот человек проявил свое «дружелюбие», я ему очень жестко дала понять, что это для меня не норма.

      1. Рома, вы абсолютно правы! геть некаеться,взяв на ваших очах ще й журналистку облапав. Надеюсь следующая статья и обвинения на весь мир будет про неё

  5. Корчовий про висновок експерта: “Намалювати можна все що завгодно. Я вам зараз можу намалювати все що завгодно”. Ось так овідіопольські лікарі зізнаються у тому, що все життя щось “малюють”. Точно так само “намалювали” службове розслідування щодо дій лікарів 23.01.2026 року, коли не надали допомогу людині з інфарктом. Виходить, що наші овідіопольські лікарі все життя “малюють”. Це жах. Бачу, що Корчовий і далі готовий “малювати”. Нічого особистого, просто бізнес…

  6. А теперь давайте посмотрим на картину под другим кутом. Девочка хотела перед подругами похвастаться что её еб л сам Корчевой, но дальше обнимашек и поцелуя дело не пошло. Всё сталось не как гадалось. Семья Корчевого очень порядочная Вадим Михалыч порядочный семьянин отец взрослых сыновей династия врачей. Жена у него первая много лет живут вместе. И знаете что самое интересное что Корчевой уж слишком стерильный в отличаи от некоторых мужчин которые имея семью и взрослых детей спят с женщинами от которых пахнет животными и не коровами а собаками и кошками. Роман не ровняйте всех по себе. Вам как и многим из нас слишком далеко до Корчевого. Этим человеком спасены много человеческих жизней. Да он оптимист да он может пошутить но перейти границы дозволенного это не о нём.

    1. Вы плохо знаете своего товарища. Судя по всему, мужчина-аноним или член семьи. К «публичной порядочности» извращенца претензий нет. А о скрытых его способностях и недопустимых действиях теперь можно и поговорить.

  7. На жаль, це дійсно правда. І моєму чоловіку написали діагноз «під диктовку». Тварі

  8. вот же педофил пожилой, уже одной ногой в могиле а все думает как бы малолетке присунуть. В Калаглии это может быть еще и прокатило там такое в порядке вещей , но для престижного Овидиополя это позор на долгие годы от которого Овидиопольцы никогда не отмоются, ни один уважающий себя турист не приедет в город где всем рулит и заправляет педофил живущий на широкую ногу и облапывающий детей принимающий тяжелые наркотики прям в своем кабинете

    1. какие туристы в Овидиополе..ты что в сосну вьебалась и причём тут больница к туристам🤣

  9. Безумовно, дівчина виявилася дуже вразливою. І, може, навіть на краще, що така ситуація сталася на початку її життєвого шляху. Дівчині і її мамі потрібно добре подумати, чи варто вибирати собі саме цю професію. Відтоді, як виникла медицина, з’явився метод пальпації для діагностики захворювань. Цей метод не зможуть повністю замінити новітні медичні методи. А на майбутньому медичному шляху дівчинки можуть зустрітися різні неадеквати, яким може привидітись або здатись будь-що (адже є люди з дуже багатою фантазією або обмеженнями особистого простору). Можуть все не так зрозуміти і навіть страшно уявити, що можуть наплести. А дівчинка дуже вразлива, буде тяжко переживати: хотіла як краще, а вийшло, як гірше. Професія медика надзвичайно важка: мусиш лікувати і тіло і душу хворого. То, може, краще поміняти професію, якщо дитина така вразлива?

  10. Люди очнитесь кто профессионал КОРЧЕВОЙ ??? Смерть на месте таким как он и его жена не одна смерть произошла от их лечение и моя мама в том числе…БУМЕРАНГ ЭТО НЕ ДЕЛО НЕ ОТКУПНОЕ!!!

  11. корч тупой надо было дать денег еврею варшанидзе, и эта вся шняга не распространилась

    1. думаю Корчовий його послав, а Рома образився. результат ми бачимо на сайті

  12. Действия Корчевого, выражающиеся в систематическом нарушении этических норм при взаимодействии с пациентами, в частности, в вопросах личного характера “какого цвета на тебе трусики и т.д.”, вызывают серьезную обеспокоенность..
    Профессиональная компетентность Корчевого старшего вызывает вопросы в связи с неспособностью диагностировать заболевание. Аналогичная ситуация имела место с его сыном, который, несмотря на очевидные симптомы аппендицита у моей супруги, ошибочно квалифицировал их как гинекологическую проблему. Впоследствии, после консультации с доктором Фамичем, был подтвержден острый аппендицит, потребовавший незамедлительного хирургического вмешательства.
    В заключение всего сказанного, Овидиопольскую больницу обходим стороной.

    1. Ахахаха, у меня почечные колики были, скорая доставила в отделение. Он мне поставил диагноз на глаз внематочная беременность. Как только сняли боли, бежала оттуда

      1. Семья врачей!
        Младший Корчевой получил образование благодаря финансовым вложениям, и на этом его достижения заканчиваются.

  13. З такого закладу педофіла гнати треба сраною мітлою,це напевно не перший і не останній випадок.

  14. почти каждый день хоронят наших воинов с Овидиополя, за что они гибнут??? за коррупцию,за воров? начиная с больницы ,менты, прокуроров гос.чиновников за эту шваль гибнут наши Земляки??

  15. люди такі як наш варшанзік дуже не люблять коли їм нагадують 63 статтю. чому ви не згадуєте її. а тобі рома я відповім на твоє питання . чому давидович ще досі займає крісло директора. рома тому що ти та такі як ти на виборах проголосували за нього зробивши його депутатом. і не яка савельева не може його з того кресла поперти. бо він являється “избраником народа” бачили бали що купували їжте доки не повелазе.

  16. Бардак що в районі що в лікарні куди не зайдеш корупція в лікарні всюди. Романе дякую вам за вашу працю.

  17. с этим врачем все понятно, лучше Газияна Армена проверьте, тот еще педофил, нанимает на лето на строймаркет девочек лет 15 и в раздевалке ставит скрытую камеру а потом сидит в кабинете и смотрит, я в шоке с этой мрази….это капец таким конченым быть

  18. в Овидиополе открылся публичный дом , посуточно номера сдают фото с клубничкой адрес где магазин Феникс,говорят Овилиопольский Эпштейн появился.

  19. люди, что это делается к корчевому зашли две девушки с микрофонами, он же мог их ……. , как страшно жить.

  20. Тёлка наслушалась сказок про педофилов и пид.р.сов и решила с деда денег по-лёгкому срубить!Всего-то делов!Её саму бы к ответственности надо привлечь!

    1. Либо прикол девка тянет с вас всех,чтоб сбить с доктора деньги,а мамка заплатила 3 дурачкам с камерой,один лучше другого))

      1. l я читаю і прозріваю. А ніхто не додумався, перевірити сім’ю цієї дівчинки? Може це в сім’ї її так затуркали,забили, залякали? Ми зараз з дитинства вчимо дітей відстоювати свою думку,свою честь, гідність, права. А тут не п’ятикласниця, вполне сформировавшиеся особистість.. невже не могла якомусь дядькові напихати, стукнути чи хотя би накричати, щоб хтось почув,чого терпіти з істерикою аж до вечора? Може по цьому поводу вона потребує психологів,що дома не все гаразд? І як така нежнейшо- трепетна душа з такою ранимой психікою пішла в медицину? Лікувати хворих потрібно всяких і що тоді? Якийсь вилікуваний пацієнт на радостях кинеться зажиматься і все? Прийом окончен ,я до психотерапевта

        1. Після цієї історії не хотілось би потрапляти до цієї майбутньої лікарки на прийом. Бо ти можеш до неї з щирим серцем і вдячністю, а вона такого нафантазує, що на вухах буде стояти не лише одне селище, а й вся Україна. Одне радує, що хоч звернулася до психолога. Бог дасть, допоможе.

          1. что процентов)))))Несколько лет назад, мой ребенок приболел,и в один миг отключился, посинел,я его в охопку,в больницу,там молоденькая девушка,не знаю врач, практикантка стажерка.когда она привела его в чувство,я бросилась на неё, обнимала,трепала,целовала не выбирая и в губы и в груды.. только сейчас я осознаю как мне повезло,что тогда не было этого неприятного варшенидзе с камерой и у девочки мамы шустрой,а то сидела бы я сейчас за лесбиянство

    2. Я лежала в лікарні, зі мною в палаті було дві бабушки,там і возраст і всі болячки,так ось цей врач кожен ранок заходи з улибкой, всі у нього девчонки або дєвочки,до кожної підходив гладив, і чмокав,коли бабка плакала і смерті просила. Так після його ухода, дивилася мої дєвочки – сосєдки передумували помирати

  21. Роман, специально для вас:
    Свобода особистості — це здатність людини самостійно приймати рішення, діяти відповідно до своїх бажань, переконань та інтересів, спираючись при цьому на власну відповідальність перед суспільством. Це не повна відсутність обмежень, а свідомий вибір у рамках законів і прав інших людей.Це поняття базується на кількох ключових вимірах:Внутрішня свобода (духовна): Здатність мислити критично, обирати свої цінності, вірування, бути чесним із собою та керувати власними емоціями.Зовнішня свобода (соціально-політична): Право на свободу слова, віросповідання, мирних зібрань, вибору місця проживання та пересування, які захищаються законодавством та закріплені як Права та свободи людини, гарантовані Конституцією України.Відповідальність: Справжня свобода неможлива без усвідомлення наслідків своїх вчинків. Вона передбачає повагу до прав та простору інших людей.Свобода особистості дозволяє людині розкрити свій потенціал, самовиражатися, творити і брати активну участь у житті суспільства.

  22. литвинчук ти бачиш скільки людей за тебе страждає. закрась ті руки. що при вїзді і йди з богом.

  23. зайдите во второй лицей нашего овидиополя, там учитель физкультуры Дмитрий Владимирович Карагуца такой же, а когда дети на него жалуются, директор заявляет, что поговорит с ним и это все продолжается по кругу .

  24. А мене ромця- блохер не тiльки лапав,а п’яне в стельку предлагав покатались,провести час в своему вонючому,гразнючому москвичи. Кому жалiтися? Пiдскажiть,будь ласка,в нас в селищi есть iншi блохери з камерами?

  25. Романе, це все цікаво,хотя не все зрозуміло..цей лікар прожив більше половини свого життя і нікого не зглавлтував, судячи по коментаріям, дуже позитивна людина,така натура, що ж тут поробиш ( Ви ходити,як вовкулака, кидаєтесь на людей з камерою,не убивати ж вас за це). Дівчинка виявилась сильно мнительна, не траплялися їй такі люди.. хотя зараз важко повірити,що есть такі залякані дівчатка- пиво, цигарки..сплошь і рядом… вагітність,роди в 11-13..а може там і вона проявила емоції,,обняла на радостях ( історія про це може умолчать)за те,що він її похвалив чи назначив лікарем…а потім вечером почалась істерика? А до вечора,як вона ходила облапана? може мама зрозуміла,що це шанс зрубити трошки..
    Але я не про це… Романе, особисто мене цікавить,что мій чоловік, вашого віку, з великими проблемами по здоров’ю, без військових навиків,уже три роки не баче своїх дітей,на передку безвилазно, захищає нас. Його нема кому змінити,в той час,як ви гасаєте по селі з камерою,Вам не потрібно знищувати ворога? Вам ліпше тут воювати з бабусями – дідусями? Може спочатку подолаємо зовнішнього ворога,а потім розбиремося з цими ворогами ,хто палить траву,хто багато жере в їдальні,хто цілується? Ви дуже гарно володієте камерою,ви в кожному репортажі стверджуєте,що ви журналіст вищої проби…то підіть,хоть звідти будете нам транслювати,як там наші герої. І синочків своїх з закордону заберіть..ви такі ж самі українці,як і мій чоловік,ви повинні захисти нашу землю,знищити ворога,а не перечекати,поки це зробить хтось інший,а Ви після перемоги замотаєтесь в прапор і громче всіх будете кричати: СЛАВА УКРАЇНі!!!!

  26. варшанідзе, ти вообще їбанувся вламуватися в чужі двори, а потім перелазити через забор до чужих людей!??? шо ти там сьогодні начудило, обізянка!??? 🤦🤦🤦

    1. Никитинский всё! Кончился! И что рома добился своими “репортажами”? А сколько пафоса было)))

  27. короче !! пришов до цьогго невiбеного Эскулапа и говорю ему в мене вже двадцать рокiв геморрой, так ця поскуда каже дай двадцать тысяч гривень,а я кажу в мене таких зоощаджень нiц!!!каже менl прийдеш через рокlв десять тодi зроблю операцiю за доллари! Оце ненажера.

  28. Так себя не должен вести доктор, и все точка, это не нормально когда обнимают и лапают несовершеннолетних и вообще женщин, не все могут за себя постоят, и если бы так поступили с внуками этого доктора он так бы им отвечал, что это норма и так доктор проявил свое дружеское отношение, ужас, девочки сил. Наш овидиполь конечно очень гнилой стал, и с каждым годом все хуже

    1. Олена Бурденюк : Видумаєте рома вам відповість. не чекайте йому не має що вам сказати. на правдиві запитання дуже важко відповідати. йому не має що сказати.

  29. люди добрi пiдскажить пожалуйста що робити з моей бабой ,бабi завтра надо в лiкарню ! Я не пускаю до цiх iродiв,вони порвуть мою бабу в щепки,кажуть там щеодин тихушнlк Матюшенко який полюбляе бабiв, кажуть вiн огонь!! короче там их тройка Корч,Матюха и самый старший цэ головной лiкар— Цей вообще зверь!!! короче рвуть бабiв аж полумя горить!!!баби балакують що внiх вiагри вiдрами носять

  30. Моя бабуся коли в нього лікувалась, то він щось типу жартував…з підколами..не зовсім,як для лікаря-тактичними.. Але я подумала, що в нього старчеське щось…

  31. скажіть мені хто небуть . чому коли обнімаються та цілуються люди на вищому рівні. замітьте кожного дня при візитах. ЦЕ НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ ДОМОГАНЯМ . а в нашому випадку да. приклад: чому тренер з гімнастики при нагороджені обіймає свою вихованку та так цілує міцно.

    1. Тому що кожен дивиться на ситуацію в залежності від ступеня своєї розбещеності: для когось це вияв емоцій, для інших, в залежності від тараканів, які живуть у їхніх головах – це чорт зна що, для прикладу – домагання.

  32. Вот это доктор славу получил на старости лет)))По всем городским пабликам светится)))Ну хоть кто то в семью принес славу!!!!На самом деле конечно это все полный сюр,раздули на ровном месте,нормальный он чел!Но зато какой теперь знаменитый!!!!

    1. весь мир завидует Овидиополю, какой у нас есть ромчик с братвой: поймали маньяка

  33. в начале почитала, тоже охала,ахала, бедная девочка. сейчас посмотрела, почитала телеграмм, понимаю не такая уже и бедная. Это уже очевидно,что заказа какая-то либо решили на пропитание заработать.

  34. ще раз. поки літвінчук з куріловим там керують. будуть страж дать звичайні працівники. невже не зрозуміло.

    1. Молодець Роман!!! Хоч хтось з вами шахраями впорається. Не зупиняйся Рома!!!

  35. Давно я не был на этом сайте и ничего не комментировал. Сегодня посмотрел телеграмм канал Одесса как она есть а там эта новость и вырезка видео з сайта та про вас вспомнил. В комментариях в телеграмм канале все встали на сторону доктора, вот ссылка https://t.me/odessapublic/96926. Все адекватные комментарии от людей и все поддерживают доктора, только какие то неадекватные что то там гавкают. Я там понимаю Рома и две его подруги специально все это отправили что бы стать более известные не вышло. Во-первых начнем с того что я очень сомневаюсь что девочку в 16 лет никто не трогал за задницу? Трогали, в тик ток девушки учат подросток что они должны хорошо сосать и готовить а сексуальный “дебют” современных украинских девушек случается в 14 лет. 16 лет в Украине это возраст согласия по закону. Так что это все надумано. Уверен эта девочка уже отправляет свои ню фото всяким Джамшудам. Скорее всего девочка так решила закрыть практику или же семья хотела что то получить от доктора. Во-вторых материал высасан из пальца или другого места, всегда старался защитить Романа но тут нет. Рома и две подруги посмотрите на себя и свое поведение. Одна с желтым микрофоном просит доктора что бы он на ней показал как он обнимал девочку, крутя задницей которой нет, и говорит а за попу вы ее не обнимали? Ее наверное никто не обнимал за попу она ехала на больницу что бы это сделал врач, хоть кто то, хоть один раз. Она худая как старая бабка, ее на член не оденешь она в уздечке утонет. Вторая губошлепка. Третий Рома пошел к жене, ладно пришел ты к доктору, зачем к жене поперся, это уже выход з профессионального вопроса и профессиональной деятельности доктора это ты уже в семью лезешь, это неграмотно, непрофессионально и не по человечески. Уверен на сайте это Рома и подруги пишут комментарии против врача что бы показать важность материала в котором участвовали а важность тут другая нишевость и дурость к которой могут опуститься журналисты ради хайпа. Третье, этот сюжет нужно показывать студентам которые учатся на журналистов, не знаю как специальность называется не интересовался, какие сюжеты нельзя снимать, и насколько бывают глупые журналисты и просто дурные. Сюжет глупый и бессмысленный.
    Расставив все точки над и в вопросе материала мы посмотрим на все з другой стороны. У людей разных профессий разная прошивка. Для врачей мы оболочка, даже доктор говорит что когда то оперировал девочку, они видят в нас организм со своими болезнями, особенностями и прочье, ну разве удивишь гинеколога п*здой? Вспомнился анекдот про мамолога в стриптиз баре, который начал брать деньги за осмотр. Так и автомеханик смотри не на красоту машины а как она работает, сапожник не на красоту сапог а как они пошиты так и врач. Очень хочу посмотреть на девочку и ее родителей, как они воспитали дочку недотрогу, ее в лет 19 захочет поцеловать парень а она пойдет писать заявление о домогательстве. Но тут может еще случиться ситуация что ее индус или пакистанец куда то затащит и снасильничает их сейчас много будет. А у них самый большой процент сексуальных преступлений если брать статистику по странам. А там дело закроют так как против мигрантов их быстро закрывают. Если это было то через лет 20-30 девочка будет вспоминать что ее кто то лапал а уже никто и не лапает а так будет хотеться. Но лично мне кажется что ничего не было а семья хотела что то с доктора поиметь или закрыть практику таким образом(или пиши хорошую оценку или пойдем писать заявление, доктор мог про это и не сказать что бы не портить будущую докторскою карьеру девочки и надеется что она еще может стать хорошим врачом а не шантажистом). Разве врач с многолетним стажем и с семьей врачей стал бы разменивается что бы пощупать малолетку за задницу. Это все такая чушь, обнал за попу уже все заява. Стану на сторону суда который сказал что домогательств нет. Домогательств нет. А репортаж и все остальное глупость.

  36. Корчевий найняв людей писати тут гарні коментарі за гроші. Старий збоченець, нарешті ти будеш притягнутий до відповідальності. Дякую Роману!!!

  37. Ой,а не подскажите, куда обратиться за оплатой,ато я, как поц,безкоштовно строчу? Хотя ладно,я всеравно поклонница Романа ЧЕБУРАХИ,все оды только ему.

  38. ЧЕБУРАХА, нашо ти проник у приватну власність??? Ти взагалі берега поплутав!???

  39. Як добре що настав цей час і про це розповідають і не бояться! Раніше лікарі могли і по сраці ляснути молодих сестер!
    А ті хто звинувачує дівчину, знайте, ви підтримуєте віктімблейдінг.

  40. Кто то ВСЕРЬЕЗ задумался о том, почему тех , кто требует законности называют врагами??? ( Многие уже поняли , спасибо , что включайтесь )…
    Называют «врагами» ТЕ, кому выгодны серые схемы, коррупция или удержание личной власти. Для таких людей законность — это прямая угроза ИХ благополучию.
    НО !!! Страдать будем мы все !!!

  41. В Овідіопольській лікарні завжди працювали сексуальні маніяки. Хто пам’ятає хірурга Пашу Ходоса? Мало було скандалів, все замовчували. А хірург Постов? Мр@зюка не пропускав жодної спідниці. Та і гінеколог Вовка Літвінчук — мр@зота-гультяй. Ось і хірург Вадим Корчовий — розпусник.

  42. Еще не мешало бы поднять архив и жену его привлечь к уголовному делу. По ее методике лечение не одна смерть уже была… А она все еще дальше продолжает работать. Клан убийц и развратников!!!

  43. Ну скажем как есть Корчевой мразь редкая, но как доктор не плохой.

  44. Роман,так держать!
    Журналист и блогер
    Который не боится идти против системы!

    1. так, повністю з Вами погоджуюся! Роман Чебурашка самий чесний,геть не ПРОДАЖНИЙ журналіст. ось почитайте про його заслуги, думаю це мізерь,що зробив для громади цей видатний журналіст

      https://newformat.info/politics/zhurnalisty-na-zamovlennia-iak-rejdery-ta-ahenty-fsb-vykorystovuiut-media-v-odesi/

  45. Я впевнений – ромка з дітьми , та й з внуками – отримає краще обслуговування в нашій лікарні 😂

  46. Таким ставленням до події лікар Корчевий В. М. підриває довіру до всієї системи охорони здоров’я. Він або невдало пожартував, або вже не розуміє, що він взагалі робить. Це може бути пов’язано з його віком. З приводу його поведінки та висловлювань під час мого з ним спілкування готую скаргу до Міністерства охорони здоров’я України. Треба припиняти цей безлад в Овідіопольській лікарні. Про результати обов’язково повідомлю.

      1. по всем канонам, выходит, разбираться надо с тобой,рома,ты провокатор проплаченый?!

        1. Всім, хто хоче розібратись, ось мої координати:
          офіс: Овідіополь, вул. Одеська, 16.
          Телефони:
          050-395-0003
          068-895-9856
          063-227-9592
          094-949-4003
          Не забудьте вдягнути підгузки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *