МАСШТАБНЕ ДТП ПІД ОДЕСОЮ. МОМЕНТ ЗІТКНЕННЯ ЗАФІКСОВАНО НА ВІДЕО

Момент зіткнення масштабного ДТП, яке трапилось 29 січня 2019 року на 14-му кілометрі Овідіопольської дороги, де загинуло двоє працівників Овідіопольської поліції та травмовано четверо пасажирів маршрутного автобусу, зафіксовано на відео.

В автомобілі, який рухався за маршрутним автобусом і став третім учасником пригоди, був відеорегістратор, який фіксував всі події на дорозі. Судячи з короткого відео сюжету, який ми отримали, найбільш вірогідне місце зіткнення це полоса руху у бік міста Одеси, по якій і рухався маршрутний автобус №601. Тому інформація про те, що саме великовантажівка виїхала на зустрічну полосу, на даний час розглядається, як найбільш імовірна.

Ми вже писали, що по інформації, яку ми отримали від правоохоронців, на зустрічну полосу виїхала великовантажівка, а ні маршрутний автобус і вирішувалось питання взяття під варту водія по ст.208 КПК України в рамках кримінального провадження за ч.3 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило загибель кількох осіб)…

Що послужило такому маневру з боку автомобілю VOLVO: або дорожні умови, або вина самого водія, або якась інша стороння причина, буде встановлювати слідство.

Скорішого одужання постраждалим, Світла пам’ять загиблим.

Будьте обережні за кермом і нехай вас оберігає Господь!

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

2 коментарі

  1. Анонім сказав:

    На том участке такие ямы гадкие,я там сегодня проезжала.Не исключено что их пытались объехать и занесло.

    1+
  2. Шериф сказав:

    Такие ужасы нам даны не просто так (((( Мы молчим как быдло ведомое на убой! Нищаем и молчим, нас убивают реформами- вновь молчим! Рядом ходят люди которые ДОЛЖНЫ и выделить деньги на ремонт дорог и сами полицейские которые должны писать доклады начальству, чтобы отправляли предписание чиновникам и их штрафовали. … С таким раболепством нам долго Ещё придется находится на задворках Европы (((

    7+