МЕШКАНЦІ СТ «ВОЛНА» ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАРДЕПА ГУЛЯЄВА ТА ГОЛОВИ СЕЛА МОЛОДІЖНЕ ЛУК’ЯНЧУКА

Виробничі потужності ТОВ «Агротранс» роблять життя садового товариства «Волна» незносним. Процес виробництва тягне за собою створення надмірного викиду зернового пилу, який окутав всі прилеглі будинки та городи.

Мешканка товариства Tanya Kobilezkay виклала пост в facebook наступного складу:

Так живут люди с садового общества Волна в с. Молодежное. Дети страдают от аллергии и астмы. Пожилые люди задыхаются от пыльцы зерновых культур. Летом невозможно открыть окна в домах. Ну и, конечно, бесконечная парковка фур вдоль дороги. Стоянки оборудованной нет. Обращаемся к НАРОДНОМУ депутату В.Гуляеву и председателю Волны, наведите порядок пожалуйста!!!!

Сподіваюсь, що Народному депутату Василю Гуляєву повідомлять про таке звернення, а голова Молодіжненської сільської ради Микола Лук’янчук вже його прочитав і буде відповідне реагування, адже така ж проблема була і смт Великодолинське з ТОВ “АГРО-ДОЛИНА”. Ми про це писали в статті: КОЛИШНІ СКЛАДИ РАДГОСПУ «ПЕРЕМОГА» В ВЕЛИКОДОЛИНСЬКОМУ ЗРОБИЛИ ЖИТТЯ МІСЦЕВИХ НЕСТЕРПНИМ.

Тоді, після мітингу мешканців з перекриттям дороги була створена комісія по вирішенню проблемних питань виробництва ТОВ «Агро-Долина». По результатам роботи комісії, підприємство зобов’язалось і, за нашою інформацією, вже виконала модернізацію виробництва. Наразі скарг від місцевих жителів не надходить.

Ситуація з ТОВ «Агро-Долина» доводить, що проблему можливо вирішить і з виробничими потужностями ТОВ «Агротранс» на території Молодіжненської сільської ради, а тому необхідно вимагати таку ж модернізацію.

Ми звернулись до Овідіопольської РДА за коментарями з цього приводу і чекаємо на їх відповідь.

Фото та відео матеріали: Tanya Kobilezkay

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

2 коментарі

 1. Anonim сказав:

  Шановні панове журналісти!
  З повагою до вашої важливої роботи хочу сказати, що вам терміново потрібен коректор чи редактор до ваших статей. Без бажання когось образити, просто показую, що бачу з помилок:
  незносним = нестерпним
  пост в facebook наступного складу: = наступного ЗМІСТУ (склад = состав)
  проблему можливо вирішить = вирішИТИ і т.п.
  Виправляйтесь 🙂

  1+
 2. Сусід сказав:

  Враховуйте будьласка, що робота ведеться на ‘голому інтузиазмі’ , а на роботу коректора потрібно платити хоча б якусь заробітну платню. (Мінімальна зараз 4200 + 1800 податки) усього 5000
  Коштів на це поки що нема. А чи багато є бажаючих просто допомагати безкоштовно???

  2+