ПРАВООХОРОННА СИСТЕМА ЧОРНОМОРСЬКУ ЗАБЛОКОВАНА? ПРОКУРОР ВІДМОВИЛАСЬ НАДАВАТИ ПОЯСНЕННЯ СУДУ

27 листопада 2019 року під час судового засідання в Іллічівському міському суді Одеської області при розгляді скарги в рамках кримінального провадження прокурор Саганович відмовилась відповідати на запитання, які стосуються її процесуальних повноважень.

З 24 квітня 2019 року Чорноморським відділенням поліції розслідується кримінальне провадження №12019160160000284 за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.190 КК України. Але «ФІНІКОВСЬКІ» СЛІДЧІ ЧОРНОМОРСЬКУ «БАЙДИКИ Б’ЮТЬ».

Слідча Бєлякова В.О. ігнорує поданні клопотання заявників, прокурор Саганович Н.О. не реагує на скарги. Люди звертаються до суду. Суд зобов’язує вчинити дії в рамках кримінального провадження. Але і далі ніхто нічого не робить.

І ось знову скарга до слідчого судді у зв’язку з відмовою у задоволенні клопотання про витребування доказів. Але цього разу прокурор Саганович Н.О. відмовляється відповідати на запитання, які стосуються її процесуальних повноважень.

Суддя Семенов викликав до суду керівника прокуратури.

Наступне засідання відбудеться завтра, 28 листопада о 10:30. Чекаємо на пояснення керівника Іллічівської міської прокуратури.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

4 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

3 коментарі

  1. Анонім сказав:

    Ось воно істинне обличчя системи яка сьогодні діє.

    3+
  2. Анонім сказав:

    Тварь, к стенке таких продажных шкур

    2+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.