«ЖЕРТВА РЕЖИМУ». ЖУРНАЛІСТИ БЕНТЕЖАТЬ ПРОСКУРОВСЬКОГО В.П.

You may also like...

22 Responses

 1. Анонім сказав:

  а может у вовика в столе нашли вместе с деньгами фалос имитатор. и он операм показал как этим пользоваться. такое Роман вы допускаете?

  • Жесть сказав:

   вот почему хотят признать недопустимым доказательством протокол обыска в кабинете !!!! не хочет, чтобы фалоимитатор показали на видео !!!! вова дрочил в кабинете !!!! и это при том, что жена сидела в сосебнем кабинете !!!! ну вова ты даешь !!!!

 2. Анонім сказав:

  Если зацепило, значит все не зря. Вашим друзьям Мельникам отдельно спасибо, что мое фото Вам без моего разрешения передали. Хочу также напомнить, что закон до всех один. И наказание за распространение недостоверной информации никто не отменял. А ведь суд дал время для сбора именно этой негативной информации, которая даже не заставила себя ждать. Молодцы!

  • Анонім сказав:

   Дура

   • Катерина сказав:

    ні, не дура. Кончена, іншим словом цю шльондру Пасечник не назовешь. Звичайно Олена всіх зацепило ваша ганебна поведінка і не тільки на цьому судовому засіданні, але завдяки відео сюжетам від Романа всі нарешті бачать своїми очами хто ви така і яка ви тупа. Роман молодец – спуску хабарникам давати не можна. Ні якого покарання Роману не буде – жодного неправдивого сюжету немає. Але ви як звичайно тупа і так і не поняли на що суд вам надав час. Суд вам надав час для збору доказів.
    А негативна інформація – це не неправдива інформація. Ви що ж думали будете брати хабарі, а про вас треба писати хвалебні оди?
    Одним словом були дурою, дурою і помрете. Рада, що часи таких ганебних адвокатів закінчились. Ви не вієте говорить, не знаете законів, постійно брешете. Завдяки таким випадкам, громада буде дізнаватись за вас реальну правду. Пасечник – ви адвокат-смітник.

  • Жесть сказав:

   какое же это ваше фото ???? это фото из публичного места, причем фото с мошенницей ,,,, которую вы слили !!!! пасечник работает только с мошенниками !!!!

 3. Карма сказав:

  Романе, Ви не праві на рахунок третього пункту! Справа в тому, що особисте життя Проскуровсьго, під час виконання ним своїх обов’язків керівника комунальної установи, було. Проскуровський влаштував в комунальну установу, де він був директором, свою дружину, а після цього підвищив її зарплатню. Про себе рідного він теж не забув. В нього зарплата за деякі місяці сімейного життя на робочому місці сягала понад 12 000 гривень. Це при мінімальной заробітної платі у 2016 році в розмірі 1450 гривень.
  Також слід пам’ятати, що Проскуровський, крім сімейного життя на робочому місці, зробив з кабінету директору палацу спорту своє особисте робоче місце, як судового експерту.
  Фактично громада платила Проскуровському та його дружині за сімейні відносини на робочих місцях, а особисто Володимиру, окрім сімейних відносин, ще й за його офіс, як судового експерту.
  P.S. Ще слід нагадати про земельну аферу на 411 батареї в якій приймав участь Вова, про великий клапоть землі біля лиману під забудовою (кафе “Прибой”), яку надали родичам Проскуровського, про земельну аферу на Козацькому полі в якій Володимир приймав безпосередню участь, про земельну аферу з питання Нафтобази, яка розташована біля приватних осель, а також про земельну аферу на Дальницькій дорозі, при якій земельну ділянку не надали учаснику АТО, а надали особі, яка захопила цю землю та й ще вирубала дерева в посадці.
  Дивує як ці всі дії Володьки залишаються без уваги місцевих “активістів-патріотів”, але ж Володька один з них.
  Цікаво, в яких ще аферах прийме участь цей аферист?

  • Карма сказав:

   Дозволу на використання ніка «Карма» не було.Мені приємно,що
   з’явилася нова «Карма»,але ти вже четверта.

 4. Анонім сказав:

  Значит когда избирали меру пресечения то собрался весь с***ный бомонд поселка, и орали как дол***бы что вовка не виновен, подставили, понимаешь вовку. А теперь б**ди хотят закрыть процесс патамушта он опарыш, публичная прости господи персона. Что, жирдяй сраный усрался, таки брал взятку сука.

  • Анонім сказав:

   тогда Томиловский деньги давал )))

   • Анонім сказав:

    там все уе**** старались оказать помощь, только сейчас их не видно.

 5. Олена сказав:

  Елена Пасечник была уволена из следственных органов именно за взятку, поэтому ей как никому больно смотреть на опущенного Вовку. Лена хватит уже защищать этих подонков. Подумай о себе и своих близких. Гуляев не вечно будет депутатом. Ты поимела с Высокой, потом ее кинула, ты всунула застройщикам Проскуровского, но он в скором времени поимеет тебя.

 6. Анонім сказав:

  ТАКИ жирдяй.

 7. mino сказав:

  Він усім розповідав, що він грає у футбол, але в цей момент у своєму кабінеті розглядав Тhe Advocate ))))

  • Анонім сказав:

   А ты откуда про the advocate знаешь, небось сам подписчик.

   • mino сказав:

    Від Вови. У сауні в Палаці спорту він нам демонстрував. Мені сподобалось ))))

    • Анонім сказав:

     Ты хоть был в той сауне, понравилось ему, может ты ему и подогнал журнальчик?

     • mino сказав:

      Не важливо хто підігнав той журнальчик – важливо що він його взяв!

 8. Анонім сказав:

  Ситуация с поданням адвокатов как лакмусовая бумажка, закроет судья процесс значит купили, не закроет значит есть яйца.

 9. Анонім сказав:

  Если Проскурика отпустят – судья взял взятку.
  Если Варшанидзе уберут с судебного заседания – судья взял взятку.
  Все элементарно просто.

  • Анонім сказав:

   Не судите по себе

   • Анонім сказав:

    Анонимного анонима анонимный аноним поганяет, да так анонимно поганяет, что каждому анониму каждый сам себе аноним…