В ОВІДІОПОЛІ ВІДБУВСЯ ТЕНІСНИЙ ТУРНІР

Кількість переглядів 378

05 квітня 2018 року у смт Овідіополь в Палаці спорту пройшов турнір з настільного тенісу серед чоловіків. Турнір був присвячений Дню визволення Овідіополю під час ІІ Світової Війни.

У турнірі взяли участь 8 осіб, яких було розподіллено на 2 підгрупи, де визначилися переможці для фінальних ігор.

До фіналу вийшли по два переможця з кожної групи. В групі А при підрахунку очей три учасника змагань набрали по 4 очки. Переможця довелось визначати завдяки підрахунку всіх партій:

Група А:

• 1-е місце – Костюшко Олексій,
  • 2-е місце – Іванов Микита.

Група Б:

• 1-е місце – Лупашко Сергій,
  • 2-е місце – Татарчук Денис.

У фінальних баталіях гравець, якій зайняв 1-е місце в групі зустрівся з гравцем з іншої підгрупи, якій зайняв 2-е місце, потім ті, хто програв грали за 3-е місце, а переможці боролися за золото.

В результаті змагань місця розподілилися таким чином:

• 1-е місце – Іванов Микита (Овідіополь)
  • 2-е місце – Татарчук Денис (Овідіополь)
  • 3-е місце – Костюшко Олексій (Петродолинське)
  • 4-е місце – Лупашко Сергій (Овідіополь)
  • 5-е місце – Одинцов Ігор (Овідіополь)
  • 6-е місце – Медяновскій Олександр (Овідіополь)
  • 7-е місце – Ільченко Денис (Надлиманське)
  • 8-е місце – Лупашко Артем (Овідіополь)

Турнір проводився за підтримки Овідіопольського селищної ради та керівництва КУ “Палац спорту ім. В.І.Дукова”.

За інформацією: Олена Рябоконь