ДЕПУТАТАМ НОВООБРАНОЇ ТАЇРОВСЬКОЇ ОТГ ПОЧАЛИ ВІДКРИТО ПОГРОЖУВАТИ

You may also like...

11 коментарів

 1. mino сказав:

  Спасибі Гуляєву, Яроцької та Буравльову, вони все зробили для того, щоб сепаратисти знову почуяли себе безкарними в Одеської області. Ось вам і безвідповідальна поведінка Овідіопольської РДА, Овідіопольської райради, Одеської ОДА і звичайно всій поліції на цих виборах. Левчук, Маклашевський, Степанов, Головін і Герасименко це вам привіт!

  • Євген Гниліченко сказав:

   Акт вандалізму, що відбувся по відношенню до депутата Таїровської ОТГ Мораїтес С.Л., тільки доводить що наші вороги безсилі, оскільки вдаються до таких мерзенних вчинків. Вони вважають що громаду можна залякати-помиляються. Нас не залякати. Правда на нашому боці. Також звертаю увагу на те, що ми самі вибрали тих депутатів кого схотіли, подобається це комусь чи ні. Не вам,вандали,судити. Також нагадую що стосовно осіб, які вдаються до хуліганських вчинків відносно наших депутатів ( псування майна та стін будівлі, нецензурні образливі фрази що виконані фарбою, крейдою та інш. На асфальтовому покритті, на вхідних дверях та стінах і т.д.) порушуються кримінальні провадження відповідно до діючого Законодавства України. Тож начувайтеся. Зло буде покаране.

 2. Сергій сказав:

  Поки громада не збунтується, не викине в смітник голову РДА, не влаштує буравльовим і ко нестерпне життя….нічого не буде….. Звичайних пікетів вони не бояться, потрібно так – щоб тікали і на ходу взувалися і одягалися…особливо не озираючись…

 3. Анонім сказав:

  все проблемы идут из Москвы с Рублевки. Там сидят кабаны ненасытные и хотят тут грабить, чтобы там прожирать бабло

 4. Анонім сказав:

  ничего страшного с депутатиков не убудет, наворуют с бюджета и с легкостью покроют убытки

 5. Светлана уже все убрала и покрасила:

  • Анонім сказав:

   Благодаря КП ЖКП Таирово, Хасану Гаруновичу Хасаеву и всем небезразличным людям, которые оказали свою помощь в этой ситуации.

 6. Очевидец сказав:

  Как обычно , Варшанидзе от себя добавил что-то страшное!
  ,,Вибухових пакетiв” там не было 100%!

  • Анонім сказав:

   Вы были на месте? Раз так уверены в своих словах?

 7. Светлана Мораитес сказав:

  Это подло с Вашей стороны, бросаться подобными высказываниями !!!!