КОМІСІЯ З ПРОБЛЕМНОГО ПИТАННЯ ЕЛЕВАТОРА БІЛЯ СОГ «ВОЛНА» ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ

27 березня 2019 року в Овідіопольської районної державної адміністрації відбулось друге засідання щодо загострення обстановки на території СОГ «Волна» пов’язаних із функціонуванням зернового комплексу розташованого на території с. Молодіжне та який належить ТОВ «Транссервіс 2008».

Про перше засідання читати тут:

На засіданні були члени комісії:

 • Цуркан Броніслав Васильович – начальник відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації;
 • Волощук Ігор Володимирович – виконуючий обов’язки начальника управління містобудування та архітектури районної державної адміністрації;
 • Шеремета Володимир Володимирович – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту;
 • Мірошник О.І. – представник Овідіопольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області;
 • Владиченко В.М. – представник Молодіжненської ради;

та присутні:

 • Якімов С.В. – юрисконсульт ТОВ «Транссервіс 2008»
 • Рубан А.І. – заступник директора ТОВ «Транссервіс 2008»
 • Мельниченко С.П. – голова СОГ «Волна»
 • Гізінський Ю.Г. – заступник голови СОГ «Волна»
 • Галбур Ю.С. – представник СОГ «Волна»
 • Даракова Л.Г. – представник СОГ «Волна»
 • Чудний П.О. – представник СОГ «Волна»

В процесі засідання заслухали:

 1. Рубан А.І. (заступник директора ТОВ «Транссервіс 2008») – звітував присутнім, що підприємство на даний час вжило комплекс заходів, направлених на зниження викиду пилу при автозавантаженні зернових культур (надав присутнім фото звіт про виконану роботу)  . Також зазначив, що підприємство повністю отримало закуплене обладнання для очищення повітря від пилу, яке буде встановлено в двухтижневий термін . Також поінформував , що через 2 тижні проектна організація надасть підприємству декілька варіантів проектних рішень щодо зниження викиду пилу в повітря, яке буде відповідати всім вимогам санітарних норм по точці проведення погрузочно-перегрузочних робіт на залізнодорожній лінії.
 2. Представники СОГ «Волна» – повідомили присутнім, що вони в любому випадку проти функціонування підприємства, яке знаходиться біля їхньої житлової зони, та висловили думку щодо необхідності закриття даного підприємства.
 3. Волощук І.В. (виконуючий обов’язки начальника управління містобудування та архітектури районної державної адміністрації) – доповів, що особисто переглянув архівну документацію стосовно видачі містобудівних умов та обмежень, виданих за рішенням суду ТОВ «Транссервіс 2008» та поінформував, що апеляційна скарга на дане рішення не подавалась.
 4. В ході обговорення даного питання було запрошено начальника юридичного відділу (Амосову О.Ю.), висловлено прохання вивчити зазначене питання та вивчити можливість подачі до суду відповідних матеріалів для перегляду свого рішення.

По результатам засідання комісія вирішила:

 1. ТОВ «Транссервіс 2008» закінчити роботи з монтажу станції аспірації (видалення пилу) та після закінчення робіт надати можливість комісії оглянути підприємство. Також надати комісії проект рішення зниження викиду пилу в повітря по точці проведення погрузочно-перегрузочних робіт на залізнодорожній лінії.
 2. СОГ «Волна» – рекомендовано провести лабораторне дослідження, яке раніше було замовлено та оплачене за рахунок ТОВ «Транссервіс 2008».
 3. Наступне засідання комісії заплановано провести після монтажу станції аспірації, але не пізніше двохтижневого терміну.

Після засідання комісії ТОВ «Транссервіс 2008» ввело нове обладнання і прислало відео приклад його роботи:

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

5 коментарів

 1. Анонім сказав:

  В адміністрації залишились одні переберки із фахівців, розумні розбіглись.

  2+
 2. Анонім сказав:

  поддерживаю

  0
 3. Анонім сказав:

  Мирошнык уже что, элита нашего района?????
  Он же вет. врач был от Бога, усыплял собак, кошек, в Овидиополе денежки рубил не плохие, переквалификацию уже прошел….. Да, как всегда не везет нашему району с верхушкой… Что это у нас за “Держпродспоживслужба” такая???

  0
 4. Анонім сказав:

  Жалко людей живущих рядом с этим предприятием. При таком руководстве районом и с такими специалистами ничего не изменится. Посвистят и поставят точку, а люди как страдали так и будут дальше страдать.

  1+
 5. Анонім сказав:

  Раніше керівники району були авторитетними та поважними людьми, а сьогодні розвели дитячий садок.

  1+