ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА ОГОЛОСИЛА ПРО ПІДОЗРУ ТРЕТЬОМУ ПРЕЗИДЕНТОВІ ВІКТОРУ ЮЩЕНКУ

Народний депутат України Сергій Лещенко у власному Telegram-каналі повідомив про оголошення підозри Віктору Ющенко в рамках кримінального провадження у справі про резиденцію «Межигір’я»:

Ющенкові оголошено підозру за частиною 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Підозру Генпрокуратура висунула в межах справи про резиденцію «Межигір’я», яка була виведена з державної власності в 2007 році. За словами нардепа, підозру надіслали поштою.

По інформації theБабель:

«Межигір?я» — колишня приватна резиденція президента-втікача Віктора Януковича. До 2007 року перебувала у державній власності. У липні 2007 року тодішній президент Віктор Ющенко підписав указ про передачу резиденції в користування тодішньому прем’єру Януковичу. Сам Янукович розпорядженням уряду передав резиденцію акціонерній компанії «Надра України», яка підпорядковувалося Міністерству екології.
Незабаром «Надра України» уклала бартерний обмін з компанією «Медінвесттрейд», після чого уряд затвердив обмін резиденції на дві будівлі на Парковій алеї в Києві. «Медінвесттрейд», у свою чергу, продала придбану резиденцію компанії «Танталіт».
Тендерний комітет Агентства з розшуку та управління активами (АРМА) проголосував за обрання управителем резиденції «Межигір’я» компанії «Скомпані», яка брала участь у відповідному конкурсі. Нею керує колишній помічник народного депутата «Опозиційного блоку» Євгенія Мураєва.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

1 Response

 1. Віктор Ющенко сказав:

  Шановні співгромадяни!
  Так, дійсно, 4 червня цього року за викликом я прибув до слідчого Генеральної прокуратури, де мені було повідомлено про підозру.

  Коротко суть вказаної підозри зводиться до того, що нібито я з 2002 року вступив у змову з Януковичем щодо заволодіння ним урочища Межигір’я.

  Не бачу приводу ховатися або прикидатися хворим, як це стало модним.
  Всілякі обвинувачення відкидаю, бо не бачу ані підстав, ані доказів. В суді я це беззаперечно доведу!

  Чи є у справі політичний підтекст? Очевидно, є.
  Суспільство бачить, як поступово знята відповідальність практично з усіх фігурантів гучних справ щодо сепаратизму, державної зради та вбивств на Майдані.
  Тому доводиться вишукувати нові гучні справи та імітувати бурну діяльність.

  0