СУД ПРОСКУРОВСЬКОГО ЗНОВУ ВІДКЛАЛИ. АДВОКАТ ПАСІЧНИК НЕ З’ЯВИЛАСЬ

Майже рік Овідіопольський районний суд не може приступить до дослідження доказів, які були добити органами дізнання негласними слідчо-розшуковими діями в рамках кримінального провадження по звинуваченню заступника директора Чорноморського Палацу спорту «ЮНІСТЬ», депутата Овідіопольської селищної ради Володимира Проскуровського, якого звинувачують в отриманні «хабаря» на попередньому робочому місці в Овідіополі.

Цього разу, 09 липня 2019 року формально вибраний привід – не з’явлення другого адвоката Пасічник О.В. Хоч Олена В’ячеславівна не відвідує засідання не в перший раз і це не було раніше привидом відкладати розгляд справи у зв’язку з наявністю іншого адвоката Савенкова О.С.

Напевно, навіть Овідіопольський районний суд Одеської області чекає результатів виборів 21 липня 2019 року в Верховну Раду України. Сподіваємось коли до наступного складу Верховної Ради не пройде головний «покровитель» Проскуровського В.П. Народний депутат Гуляєв В.О. розгляд справи піде трохи «веселіше».

Наступне засідання заплановано на 24 липня 2019 року на 16 годину.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
4+

6 thoughts on “СУД ПРОСКУРОВСЬКОГО ЗНОВУ ВІДКЛАЛИ. АДВОКАТ ПАСІЧНИК НЕ З’ЯВИЛАСЬ

 1. Сколько верёвочке не виться- конец все равно найдется! После 21 июля будет много интересного происходить в стране и в районе в том числе!

  5+
 2. Может и вашу ” Альтернативу ” закроют,как разносчика инфекции.

  5+
 3. Слышь аноним недоделанный побольше бы таких разнощиков как Альтернатива может бы люди с облегчением вздохнули, а то достали воры, взяточники и всякие паразитирующие существа.

  4+
 4. Роман,вы такой борец за справедливость,а деток из школы 3г.Черноморска хотели в прошлом году на вторую смену упечь,помогали падлюкам

  1+
 5. альтернативные писаки вы не блещите умом.ваши головы как сраки переполнены говном

  1+

Comments are closed.

Next Post

ЗАПЛАНОВАНА на СЬОГОДНІ ЗУСТРІЧ в смт. ОВІДІОПОЛЬ з КАНДИДАТОМ КОЛЕБОШИНИМ ВІДБУДЕТЬСЯ

Шановні мешканці смт. Овідіополь! Запланована на сьогодні, 10 липня 2019 року в смт. Овідіополі зустріч з кандидатом в Народні депутати України Сергієм Колебошиним все ж таки відбудеться. Сергій Валерійович вирішив всі питання по ЦВК і тому з задоволенням зустрінеться з мешканцями селищі на площі Овідія в 20:00. Роман Варшанідзе АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ […]