СУД ПРОСКУРОВСЬКОГО ЗНОВУ ВІДКЛАЛИ. АДВОКАТ ПАСІЧНИК НЕ З’ЯВИЛАСЬ

Майже рік Овідіопольський районний суд не може приступить до дослідження доказів, які були добити органами дізнання негласними слідчо-розшуковими діями в рамках кримінального провадження по звинуваченню заступника директора Чорноморського Палацу спорту «ЮНІСТЬ», депутата Овідіопольської селищної ради Володимира Проскуровського, якого звинувачують в отриманні «хабаря» на попередньому робочому місці в Овідіополі.

Цього разу, 09 липня 2019 року формально вибраний привід – не з’явлення другого адвоката Пасічник О.В. Хоч Олена В’ячеславівна не відвідує засідання не в перший раз і це не було раніше привидом відкладати розгляд справи у зв’язку з наявністю іншого адвоката Савенкова О.С.

Напевно, навіть Овідіопольський районний суд Одеської області чекає результатів виборів 21 липня 2019 року в Верховну Раду України. Сподіваємось коли до наступного складу Верховної Ради не пройде головний «покровитель» Проскуровського В.П. Народний депутат Гуляєв В.О. розгляд справи піде трохи «веселіше».

Наступне засідання заплановано на 24 липня 2019 року на 16 годину.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

6 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Сколько верёвочке не виться- конец все равно найдется! После 21 июля будет много интересного происходить в стране и в районе в том числе!

  5+
 2. Анонім сказав:

  Может и вашу ” Альтернативу ” закроют,как разносчика инфекции.

  5+
 3. Антон сказав:

  Слышь аноним недоделанный побольше бы таких разнощиков как Альтернатива может бы люди с облегчением вздохнули, а то достали воры, взяточники и всякие паразитирующие существа.

  4+
 4. Анонім сказав:

  Роман,вы такой борец за справедливость,а деток из школы 3г.Черноморска хотели в прошлом году на вторую смену упечь,помогали падлюкам

  1+
 5. люди сказав:

  альтернативные писаки вы не блещите умом.ваши головы как сраки переполнены говном

  1+
 6. Анонім сказав:

  ???

  0