ЗАРЕЄСТРОВАНО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБОВОГО СТАНОВИЩА ВСУПЕРЕЧ ІНТЕРЕСАМ СЛУЖБИ ТА ГРОМАДИ ОВІДІОПОЛЯ

08 листопада 2019 року Овідіопольський районний суд розглянувши скаргу редакції газети «Альтернатива.орг» задовольнив її та зобов’язав зареєструвати повідомлення про посадовий злочин службовими особами Овідіопольської селищної ради в єдиному реєстрі досудових розслідувань по ст.364 КК України.

На першому засідання, яке відбулось 04 листопада 2019 року суддя Кириченко П.Л. запросив додаткові документи від редакції та витребував матеріали у Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області.

На наступному засіданні 08 листопада скарга вже була розглянута без участі представників редакції в письмовому провадженні.

Обставини справи, які викладені в повідомленні про злочин редакції газети «Альтернатива.орг»:

Представляючи інтереси Овідіопольської селищної ради по справі №815/1766/18 юрист Кузменко Наталія Василівна будучи службовою особою, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби не подала відзив та письмових заперечень на позовну заяву Ованнісян Нари Генріківни, на саме засідання на з’явилась, що надало можливість Одеському окружному адміністративному суду розглядати справи за наявними доказами без інтересу Овідіопольської селищної ради.

В результаті було прийнято рішення, яке задовольнило позовні вимоги позивача, а Овідіопольська селищна рада понесла збитки у розмірі судового збору у сумі 1’409,60 грн. та була зобов’язана переглянути раніше прийняте рішення.

Представляючи інтереси по справі №509/1970/19 юрист Кузьменко Наталія Василівна будучи службовою особою, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби підготувала заяву в якої визнала позовні вимоги позивача Ованнісян Нари Генріківни, а також не повідомила суду, що питання по об’єкту нерухомості за адресом вул. Портова,5 в смт. Овідіополь вже було розглянуто Верховним судом України (справа №509/1784/17, провадження №61-2875св18), яким у визнані права власності на незаконний об’єкт Ованнісян Н.Г. було відмовлено.

ТАКА ПОЗИЦІЯ юриста Кузьменко Н.В. та Овідіопольського селищного голови Савельєвої Лідії Іванівни, яка підписувала заяву по справі №509/1970/19, усвідомлюючи, що по об’єкту вул. Портова,5 в смт. Овідіополь вже є рішення Верховного суду, ДОЗВОЛИЛА ПРИВАТНОЇ ОСОБІ Ованнісян Н.Г. з другої спроби, НЕЗАКОННО НАБУТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ на самочинно побудований об’єкт нерухомості та використати можливість без конкурсу отримати право на оренду земельної ділянки в центрі смт. Овідіополь.

По справі №509/1784/17 судами вищих інстанцій при відмові у визнанні права власності на самочинно побудований об’єкт нерухомого майна по адресу вул. Портова,5 в смт. Овідіополь було вказано:

 • Апеляційний суд Одеської області:

“Відмовляючи у задоволенні позову, апеляційний суд виходив з того, що земельна ділянка, на якій позивач збудувала самочинну будівлю, у встановленому законом порядку в користування або у власність позивачу не виділялася, належного дозволу та належно затвердженого проекту будівництва вона не отримувала”.

 • Верховний суд України:

“Отже, до початку реалізації права на забудову конкретної земельної ділянки особа зобов’язана у встановленому порядку набути право власності або користування на цю земельну ділянку”.

Заступником Прокурора Одеської області вже подана апеляційна скарга по справі №509/1970/19 для перегляду незаконного рішення Овідіопольського районного суду Одеської області. По справі призначений склад суду, але досі не призначене судове засідання.

Редакція газети «Альтернатива.орг», враховуючи вищевикладене, вважає, що в діях Овідіопольського селищного голови Савельєвої Лідії Іванівни і юриста Овідіопольської селищної ради Кузьменко Наталії Василівни є склад злочину у виді використання службовими особами влади та службового становища всупереч інтересам служби та громади Овідіополя.

Будемо слідкувати за досудовим розслідуванням.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

10 0
Happy
Happy
4
Sad
Sad
3
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

9 коментарів

 1. Овидиополь сказав:

  Буквально полгода назад вы Роман поддерживали Савельеву во всех начинаниях, и всех её прихвостей, а сейчас топите. Перестала оплачивать ваши прихоти? Вы обиделись на неё?

  7+
 2. ТЗОВ "ФК "КРЕДИТ-КАПІТАЛ" сказав:

  Текст видалено за порушення загальних правил розміщення інформації на сайті: http://alternatyva.org/zahalni-pravyla-na-saiti/

  !!!

  Адміністратор.

  1+
 3. НІКА ЛЄМАН сказав:

  НАШИМ “ПОСАДОВИМ ОСОБАМ” — “КОРОЛЕВСТВА МАЛОВАТО , РРРРАЗГУЛЯТЬСЯ НЕГДЕ !”

  0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.