КОНФЛІКТ НА СЕСІЇ ОВІДІОПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУВ РОЗГЛЯНУТИЙ НА КОМІСІЇ

17 квітня 2019 року в Овідіопольській селищний голова скликала засідання постійної комісії селищної ради з питань законності, правопорядку, прав громадян, депутатської етики та гласності, регуляторної політики та з питань ЖКГ торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку. На засідання також були зарощені голови всіх інших постійних комісій.

Розпочала засідання Савельєва Л.І. з намагання провести засідання у закритому режими без журналістів. Лідія Іванівна сплутала засідання тимчасової комісії з засіданням постійної. І хоч депутат Сергій Авраменко і нагадав їй про це, вона все одно поставила це питання на голосування.

Четверо з присутніх: сама Савельєва Л.І., секретар ради Новікова С.Г., депутат Віхтева С.Д. і депутат Созанський В.М. підтримали таку пропозицію. Інші четверо утримались. Пропозиція не пройшла. Але навіть, якщо б вона пройшла, редакція «Альтернатива.орг» все одно залишилась би на цьому засіданні. Виконувати незаконні рішення та чиїсь незаконні «забаганки» ми не збираємось.

На засіданні розглядалось одне єдине питання: депутатська етика та її дотримання під час нашої роботи. Почала голова:

“Ви всі знаєте, що на минулий сесії у нас відбувся конфлікт під час проведення самого пленарного засідання. Били і раніше таки випадки, але до такого у нас ще не доходило. Коли ви починаєте один одного обзивати в присутності мешканців селища, я як селищний голова відчуваю себе просто… скажемо так, соромно настілки, що не знаєш, як висловить таку поведінку депутата…”

Сам винуватець конфлікту, депутат Юрій Бакалов пояснив, що у всьому винне питання, яке стосувалось нашого КП «Водопостач». Перед голосуванням за зміни до статуту підприємства, Юрій Дмитрович запитав у голови постійної комісії, яка розглядає питання ЖКГ, Володимира Хроменкова, чи проходило це питання на його комісію і після отримання негативної відповіді запропонував зняти це питання для доопрацювання. Деякі його цитати:

…Я ж депутат втору каденцію, настільки я люблю своє місто Овідіополь, що не можу собі дозволити проголосувати за комунальне підприємство (питання внесення змін до статуту КП – ред.), яке не пройшло юридичну оцінку (питання не було розглянуто на профільної комісії – ред.)… просто так попало на сесію, внезапно… Віталій Олександрович (депутат Лисенко В.О. – ред.) – голосуємо і все… Потом включився Генадій Володимирович Фесюк… теж сказав – голосуємо, все правильно… Да я воспалився, рознервувався… мені не байдуже комунальне наше і наше селище… Купили нову техніку, купили МАЗа… Я дав пропозицію, щоб трекери ( GPS-трекер – приймально-передавальний пристрій, призначений для дистанційного стеження за положенням мобільного об’єкта – ред.) стояли на контролі у заступника голови… Я захотів проконтролювати, я зайшов в селищну ради, відкрив і подивився: в скільки виїхали, в скільки заїхали, скільки палива спалили… Ну скільки ми можемо дотації ці надавати?..

Далі спори перейшли на тимчасові споруди і МАФи. Свою думки висловлювали Бакалов, Авраменко, Віхтева і Савельєва.

Особливо відмітилась Світлана Дмитрівна, яка розповіла, що все в селищі робиться на благо наших мешканців і підсумували такою фразою:

„…Якщо хтось може робити, то чому не ті хто депутати?..“

Але зрозумівши, що сказала, щось не те, тут же виправила:

„…А чому обов’язково депутати, а не просто інші люди?..“

І тут стало зрозуміло «тайний підтекст» її промови:

„…Наш пляж сьогодні вимагає, плаче… вимагає, щоб його хтось привів до ладу…“

Юрій Дмитрович вставив фразу:

„Так давайте ми його приведемо до ладу“

…Можна, можна, але чомусь не бачили ваших пропозицій…“ – парирувала Світлана Віхтева.

…Значить вже є задумка знову прибрати пляж…“ – зробив висновок Юрій Бакалов.

Далі Бакалов і Віхтева почали виясняти у кого більше є «тараканів» і «піщинок» у кишені кожного.

Секретар ради Світлана Новікова запропонувала припинити сварки і повернулись до питання з якого всі зібрались: етика поведінки депутатів на засіданнях сесії:

…Всі рішення, правильні, приймаються, коли ми в діалозі… а не у образах…

Давайте наступного разу робить все по регламенту“ – запропонував Юрій Дмитрович.

Давайте будемо працювати для громади“ – вирішила висловити свою позицію Лідія Іванівна.

„Лідія Іванівна ви завжди говорити: по закону…“ – уточнив Бакалов.

„Ми завжди так і робимо, але бувають ситуації…“ – відповіла Савельєва Л.І.

І ось це слово «ситуації» і лякає. Далі Лідія Іванівна підсумувала:

У мене до вас одне єдине прохання… от зараз сидить комісія законності і голови всіх комісій. Ми працюємо з вами практично три с половиною роки. Нам працювати, нашій каденції, ще півтора роки. За цей короткий час коли ви дали можливість працювати селищної раді у нас є хороші результати. Тому я дуже прошу вас, щоб ці результати і надалі були хороші зберегти депутатську етику такою, якою вона повинна бути: не обзивати один одного, не підіймати ті питання, які потрібно всередині вирішувати між колективом на все село, щоб з нас сміялися люди. Ось це у мене єдине до вас прохання…

В кінці знову обговорили питання сесії, яке викликало конфлікт і знову згадали, що комунальне підприємство має проблеми і їх потрібно вирішувати спільно.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

17 коментарів

 1. Жители сказав:

  Требуем видео пленарного заседания !!!!!!

  2+
 2. Жители сказав:

  Бокалов Молодец!!!! Требуем не нарушать регламент!!!! Трекеры на всю технику и автомобили Водопостача и поселкового совета. Хотим контролировать нашу технику и наши деньги!!!

  8+
  • Карма сказав:

   та да бокалов норм черт, денег столько натырил, что мордяка уже в объектив камеры не влазит, зато вещи правильные говорит

   1+
 3. Земленский сказав:

  Правильно Лидия Ивановна. Працюемо на громаду. Тобто отрабатываем зарплаты, которые Вам платят жители Овидиополя. Ставим трекеры и контролируем наше имущество и топливо. Меньше мутной воды и закрытых заседаний.

  5+
  • Анонім сказав:

   Ставим трекеры на лоб каждому депутату и контролируем кто,где,что мутит.

   5+
 4. місцева жителька сказав:

  Питання не по темі. Шановні депутати! Запрошуємо Вас на жил масив “Південний”. Якраз випав дощ. Болото по вуха. Може ви звернете увагу на наші проблеми і меньше будете сперечатись. Коли плануєте дорогу по Весняній вулиці.

  0
 5. Анонім сказав:

  Бакалов молодец!!!!

  4+
 6. Шико сказав:

  Девіз комісії не помітно витікший у кінцевий висновок:-ребята! Давайте будем ТЫРИТЬ ДРУЖНО, и…-ТИХО!

  4+
 7. абонвідділ КП Водопостач сказав:

  Бакалов винний КП Водопостач 4400 гривнів ,і вісім місяців не віддає. Це борг по базару біля круга. Гроші з людей він зібрав,але в КП Водопостач не доніс. Борг склався за воду,та вивіз сміття. Фесюк вимагає погасить борг ,а Бокалов категорично проти.Одночасно Бокалов наполягав працевлаштувати свою рідню КП Водопостач ,де йому теж відмовили. Після чого він почав зводити рахунки з директором КП Водопостач ,та депутатами які його не підтримали .Ось і весь депутат Бакалов.

  8+
 8. 07 сказав:

  Бокалов винний кошти всьому Овідіополю !!!!!!! І всім розповідає ,що скоро розрахується !!!!!!Але нажаль деякі люди вже чекають роками .!!!!!

  5+
 9. Д сказав:

  Боти фесюк будет сидеть

  1+
 10. Анонім сказав:

  Свиньи со свиноматкой у корыта поцапались.

  1+
 11. Д 22 сказав:

  Бокалов предурок лагерный!!!! подлый ,тупой ,всех разводит на том ,что он все решает в поссовете !!!! Гнать его надо с депутатов !!!!!!!!!!

  1+
 12. жители сказав:

  може Бакалов заплатить долг та дадуть зарплату за березень,бо команда вернулась,а люди так і сидять без зарплати

  1+
 13. Чкалова сказав:

  Юрий дмитрович бакалов наш депутат и ми дуже ним пишаемось!!! Юрий дмитрович тримаетесь!!!!!!!

  1+
 14. Жители сказав:

  Юра спасибо за новий водопровод по джерельной

  2+
 15. Анонім сказав:

  Мы платим налоги,а спасибо юре?

  0