СУДДЮ ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО СУДУ КОЧКО В.К. ПРИТЯГНУЛИ ДО ДИСЦІПЛІНАРНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

За дії, які призвели до явного непропорційного втручання у право власності громадянки України Столярової Світлани Миколаївни суддю Овідіопольського районного суду Одеської області Кочко В.К. притягнули до дисціплінарної відповідальності. Рішення прийнято 13 березня 2019 року Дисціплінарною палатою Вищої ради правосуддя за №743/2дп/15-19.

Суддя Кочко В.К. своїм рішенням по справам №509/4603/16-ц та №509/4618/16-ц заборонив зносити, пошкоджувати та руйнувати об’єкт будівництва в с.Молодіжне по вул.Міська,18/11. Це саме та недобудова БК «Діамант» за яку зараз директора підприємства Світлану Високу намагаються засудити за шахрайські дії під час збору грошей від інвесторів.

Апеляційним судом Одеської області ці рішення були скасовані і повноцінне право приватної власності на земельну ділянку громадянки Столярової С.М. було поновлено.

Дисціплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що дії судді Кочко В.К. при прийнятті рішення по забороні не відповідали меті застосування правового інституту забезпечення позову і порушили основоположне право на справедливий суд.

У зв’язку з цим, члени Дисціплінарної палати дійшла до висновків, що дії судді Кочко В.К. утворили об’єктивну сторону дисціплінарного проступку, передбаченого п.4 ч.1 ст.106 Закону України «Про судоустрій і статус судів». Проте, слід зазначити, що палата не знайшла доказів про умисність дій судді, але характер цих дій свідчить про недбале ставлення до виконання своїх службових обов’язків і таки дії визнані очевидними та грубими.

За результатами розгляду до судді Кочко В.К. застосоване дисціплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням право на отримування доплат до посадового окладу протягом одного місяця.

Отже, не слід боятися подавати скарги на рішення судів, які скасовані вищою інстанцією, якщо ці рішення порушували ваші права.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

5 коментарів

 1. Анонім сказав:

  чуть раньше и судью кириченко п.л. привлекли по этому делу к ответственности

  1+
 2. Анонім сказав:

  Все прозоро в ЕДР

  1+
 3. Анонім сказав:

  бедненький, вот уж он измучится за один месяц без премии

  1+
 4. Оxсана сказав:

  Овидиопольский суд самый продажный…ничего не стесняются….запредельщики

  0