ЗАТРИМАНО ОДНОГО З ОСНОВНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ «АФГАНСЬКОГО КАНАЛУ»

Припинено діяльність каналу незаконного переправлення громадян Афганістану до країн Західної Європи через міжнародний аеропорт «Одеса».

17 вересня 2019 року затримано одного з основних організаторів «Афганського каналу» під час безпосередньої спроби надання службовій особі Держприкордонслужби неправомірної вигоди у сумі 1’500 $ США за сприяння у незаконному переправленні через державний кордон громадян Афганістану. Проведено санкціоновані обшуки та інші невідкладні слідчі дії, вилучено докази, що підтверджують злочинну діяльність.

Заходи проводились спільною групою у складі співробітників прикордонного оперативного підрозділу у м. Одесі та спеціального підрозділу Одеського прикордонного загону, Суворівського ВП в м.Одесі ГУНП в Одеській області, відділу ВВБ по Одеському прикордонному загону УВВБ Південь, під процесуальним керівництвом Одеської місцевої прокуратури №4.

Затриману особу поміщено під варту до повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

По матеріалам: Прес-служба Одеського прикордонного загону

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

ЖБК «БАВАРІЯ» ЧАСТИНА ІІ. ЯК «ШАХРАЙ» «ВІДЖАВ» БУДИНОК У ЗАБУДОВНИКІВ

19 вересня 2019 року Овідіопольським районним судом Одеської області був продовжений клопотання слідчого Овідіопольського ВП ГУНП в Одеські області про накладення арешту на будинок ВК «ЖБК «Баварія» з метою недопущення подальших неправомірних дій з боку Кожевнікова К.М. в рамках кримінального провадження №12016160380002007. Перше засідання 11 вересня 2019 року не відбулось. […]