В СЕЛІ РОКСОЛАНИ ПО АВТОДОРОЗІ Н-33 ДТП З ЗАГИБЛИМ ТА ПОСТРАЖДАЛИМИ

06 жовтня 2019 року в населеному селі Роксолани по вул. Центральна,79-а (автодорога Н-33 «Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші») відбулась дорожньо-транспортна пригода між двома автомобілями (момент зіткнення див. у відео сюжеті). В результаті зіткнення водій ВАЗу загинув на місці, четверо пасажирів автомобілю OPEL постраждали.

У водія автомобілю ВАЗ, який рухався зі сторони населеного пункту Кароліно-Бугаз, стався приступ в результаті якого він помер на місці і його автомобіль виїхав на зустрічну полосу руху де і зіткнувся з автомобілем OPEL. Четверо пасажирів OPEL доставлені до Овідіопольської районної лікарні: дві жінки та двоє дітей.

За коментарями лікаря Овідіопольської районної лікарні у жінки з OPEL струс головного мозку, множені забої тулуба та кінцівок, у матер двох постраждалих діток отримали множені забої, дитина трьох днів отроду отримали забої, дівчинка десяти років отримали забій голови, садна обличчя. Стан всіх хворих стабільний середнього та легкої важкості.

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

0 0
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise
3+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

БЕРЛИН ОПЯТЬ БЕРУТ В БЛОКАДУ

Берлинцев и наших гостей ждет очень непростая неделя. В город слетелись тысячи радикальных климатистов, чтобы парализовать столицу, заблокировав ее “нервные центры”. Все это массовое безумие осуществляется под эгидой XR – Extinction Rebellion. Вам это название ничего не говорит? Ничего, это быстро пройдет. Extinction Rebellion- Восстание против вымирания- год назад попытались […]