СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВА ОДЕЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ «ШТУРМУВАТИ». У МИРНОМУ СЬОГОДНІ «ПОКИ БУЛО МИРНО».

24 жовтня 2019 року на СТОВ «ПІВДЕНЬАГРОПЕРЕРОБКА» в населеному пункті Мирне Біляївського району Одеської області прийшли інспектори з Державної служби України з питань праці.

Пам’ятаючи останні події, що відбулися 10 жовтня на СТОВ «АГРОФІРМА ПЕТРОДОЛИНСЬКЕ» в селі Петродолинське, Овідіопольського району та оцінюючи те, що там груповому «маски-шоу» за тиждень до подій передував прихід саме інспекторів праці, ми поспішили в с. Мирне, щоб так сказати «своїми очима» побачити: чому останнім часом стали «штормити» аграрний сектор Півдня України.

Окрім журналістів на агрофірму завітали керівники та працівники таких самим аграрних підприємств Одеської області та голова правління громадської спілки «Правовий захист сільгоспвиробників» Земцев Леонід Миколайович.

Нетривале спілкування з представником служби з питань праці показало: ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ БАЖАЮТЬ ПРИВАТНОЇ БЕСІДИ З КЕРІВНИЦТВОМ агрофірми і не бажають спілкування при представниках ЗМІ та громадськості:

…Уповноважені особи Держпраці України та її територіальних органів уповноважені здійснювати заходи державного контролю додержання законодавства про працю у передбачений законом спосіб в тому числі здійснювати свої обов’язки шляхом представлення можливості КОНФІДЕНЦІАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ з засновником та уповноваженою особою…”, – твердив головний з інспекторів.

Кожний залишився при власної думці: ми, як преса і представники громадськості не бачили проблеми бути присутніми при перевірці, а інспектора не бажали такої присутності.

Ситуація показує, що проблему наявності, або відсутності, так сказати «рабів» необхідно вивчити більш досконально. Служба з питань праці останнім часом просто так не приходить і мирний розвиток подій сьогодні, зовсім не означає, що завтра не почнеться «війна».

Будемо спостерігати і далі за такими перевірками. Дуже хочеться зрозуміти їх мету: контроль за дотриманням законів про працю та наповнення бюджету, або кондиційні зустрічі з підприємцями з незрозумілими вимогами?..

Ще матеріали по темі:

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

8 1
0
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Angry
0
Surprise

You may also like...

10 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Думаю что они ни перед чем не остановятся, но пытаться нужно, они занимались.

  0
 2. Анонім сказав:

  Роман я как житель села Петродолинского могу сказать что рабо-собственостью там некто не занимаеца. Там нанимают бригады которые возглавляют цигане и проворачивают свои темные делишки. При этом органы местной полиции заинтересованы

  5+
 3. Анонім сказав:

  Билана проверьте, тоже самое

  1+
 4. Гражданин сказав:

  Сколько платят за сюжет?

  1+
 5. Гражданин сказав:

  Роман Варшанидзе выучил одно слово? Учи все Законы Украины!!!

  2+
 6. Костя сказав:

  Ну что грамотный держ службовец засадил роману по горло ..

  4+
 7. Анонім сказав:

  Тихо себе жили и не тужили, имеют и имели людей. А когда выволакивают на свет визжат: “А нас за что?”. Ребята чего боимся? Раз у Вас все чисто, так в чем проблема? Зачем масовку подтягиваете? Работайте чисто и не труситесь. Предоставили все требуемые документы и было б Вам счастье. Не надо их бояться, они сами Вас боятся.

  4+
 8. Анонім сказав:

  Да .. завистников больше чем адекватов. Это люди с планеты Сириус. Или просто извините ДОЛБОЁБЫ.

  2+
 9. Анонім сказав:

  Адекватность в чем?
  Нас е…т а мы мужаем?
  … Хотя ценности и жизннные понятия у каждого свои, кому-то видно нравится процесс.

  1+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.