«АФЕРА ОЛЕКСАНДРА ЗІНЧЕНКО». ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НА НАШИХ ПРОМИСЛОВИХ ЗЕМЛЯХ

Ще в червні 2019 року «Альтернатива.орг» виявила будівельну базу, яка розміщена по адресу смт. Овідіополь, вул. Одеська,17 на яку відсутня інформація в кадастровій карті про договір оренди земельної ділянки з Овідіопольською селищною радою. А отже, з цього виходить, що ніхто не сплачує орендну плату до бюджету за здійснення підприємницької діяльності на більш ніж 3’500 м2 землі.

Як виявила перевірка торгує там ФОП Лизогубенко Олег Васильович, якій на підставі договору оренди №4 від 01.10.2017 року (цей договір представив сам Лизогубенко О.В.) орендує 3’600 м2 у ФГ «АГЗО» (директор Зінченко Олександр Григорович).

Своєю заявою «Альтернатива.орг» ініціювала перевірку вказаного питання земельною комісією Овідіопольської селищної ради. І, як виявилось ініціювало не дарма: Олександр Зінченко ні тільки фактично обкрадає громаду, не сплачуючи необхідні платежі до бюджету селища та ще і відверте бреше, прикриваючись документами, які давно втратили свою чинність.

По інформації, яку озвучив (дивиться перше відео) землевпорядник Овідіопольської селищної ради Євген Іваній виходить, що Олександр Григорович нам банально збрехав:

„…Як з’ясувалось на попередніх засіданнях пан Зінченко не надав нам повну та вичерпану інформацію щодо своєї земельної ділянки, і що ми вияснили? Ми вияснили, що п’ять гектарів, які входять до складу того державного акту на право постійного користування вже оформлено в спільну сумісну власність, присвоєний кадастровий номер і зареєстровано… виданий державний акт. Державний акт зареєстровано на чотирьох співвласників… Також по наявній інформації частина земельної ділянки переоформлено уже в оренду… З частини 0,85 га. Частина оформлено в оренду ТОВ «Берег» під розміщення автозаправної станції… Тому вважаю і наполягаю, що потрібно проінвентаризувати залишок земельної ділянки, встановити її площу, конфігурацію, межі… за рахунок селищної ради…“

Ось так: ФГ «АГЗО» отримало в постійне користування дві земельні ділянки: 5 га для фермерського господарства в полі і 0,85 га в смт. Овідіополь під розміщення будівельної бази та автозаправного комплексу. Але постійне користування не передбачає, ані перепродаж, ані приватизацію.

Проте, вийшло навпаки: пан Зінченко організовує фермерське господарство не з метою займатися фермерством, або базою будівельних матеріалів та автозаправкою. Він, використовуючи свою близькість до влади, отримує на ФГ «АГЗО» землю в постійне користування з метою подальшого привласнення. Зараз 5 га оформлені на членів його родини (Зінченко Олександр Григорович, Зінченко Надія Петрівна (його жінка), Зінченко Лілія Олександрівна (його донька) та Зінченко Олександра Олександрівна (його донька)), а частини від 0,85 га де хтось (немає точної інформації) побудував автозаправний комплекс, переоформляє на ТОВ «Берег» (звичайно не безкоштовно). Ось так отримав безкоштовно під ведення так сказати бізнесу, але не для його ведення, а для подальшого фактичного продажу.

Для отримання пояснень стосовно побудови на цієї земельної ділянки складського комплексу площею біля 1’500 м2, але вже ФОП Лизогубенко О.В., який орендує 3’600 м2 у ФГ «АГЗО». Ніяких пояснень отримати не вдалось: Олег Васильович не забажав спілкуватись (дивиться друге відео):

„…Есть Зинченко, звоните ему, разбирайтесь…“

Чекаємо наступну сесію Овідіопольської селищної ради де буде прийнято рішення про проведення інвентаризації цієї земельної ділянки. Настав час повертати у власність громади все, що шахрайським шляхом було виведено з її користування.

А стосовно знаходження ФОП Лизогубенко О.В. і його будівельної бази за адресом: смт. Овідіополь, вул. Одеська,17, чекаємо на реакцію Овідіопольського відділу поліції. Заява написана ще 27 липня 2019 року, зареєстрована в ЖЕО під №12260, але досить немає відкритого кримінального провадження за ознаками ч.3 ст.197-1 КК України (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці). Знову особисті стосунки вище закону? Нагадаємо, що жінка Лизогубенко О.В. – це Лизогубенко Н.І., яка зараз виконує обов’язки начальника слідчого відділення Овідіопольського ВП.

Роман Варшанідзе

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

Ще матеріали за цим питання:

0 0
Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

20 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Во цирк, Ваван пишет, Юран читать не умеет:)

  1+
 2. Анонім сказав:

  но заглядывает ска!

  0
 3. Гаер сказав:

  Обратите внимание,как ведут себя ЧЛЕНЫ земельной комиссии!!! Кто-то в телефоне играет, кто-то ржёт как на фестивале анекдотов,а кто-то тихонько шушукается на ушко. Да и вообще создаётся впечатление,что они там,чтоб не дать восстановить закон.Безаконие-ИХбизнес, а статус и должность-метод и способ добывать бабло с помощью своего положения. Как минимум ДВОЕ из присутствовавших давно в курсе,и возможно не бесплатно… Давно пора раскатать всех катком прямо перед муслровкой…

  11+
 4. Анонім сказав:

  Да офи…геть.
  Посадку на дальницкой дороге
  украли, оградили, отсоса..ли.
  все норм? где журналистика? власть? мабуть выдсутня?

  6+
 5. Анонім сказав:

  Юра_Дура когда деньги вернешь?

  4+
 6. Житель сказав:

  Савельева унаследовала от Гоменюк все схемы левока!!!! А теперь клеет дуру , депутаты виноваты))) команды не те ….. брехня !!!!! Савельева и Гоменюк Юля в курсе всех земельных леваков . Эти две особы керуют всем!!! А лохи собираются чтото решают…… лохи…. ВСЁ РЕШЕНО ДО ВАС!!!!!

  7+
  • Скарамуш сказав:

   Да житель согласен,но это тоже лохи-пайщики хоть и из их среды. Там есть кукловоды по круче-:Новикова, Авраменко… Ознакомьтесь с налоговой декларацией Новиковой,там много интересного… Вот только жаль что этого интереса не проявляют должные службы.

   4+
 7. Костя сказав:

  Авраменко продажный это видно, Зинченко проплатил понятно

  2+
 8. Анонім сказав:

  А Лизогубкнко при чем тут, видно это личные разборки, человек взял в аренду место и работает и налоги платит побольше чем журналисты, но тут конкретно просто смешно..

  5+
 9. Анонім сказав:

  ооо нет в вашем Овидиопольском районе нельзя открывать частный бизнес, а то сожрут и налоги конечно не получите в свой бюджет и развития никакого….

  3+
 10. Карма сказав:

  Варшанидзе финансирует не только Хасан но и Лисенко. Они еще пару лет назад договорились…

  3+
 11. Леонидович сказав:

  Такое впечатление, что сельского голову и членов земельно уговаривают принять меры по поводу незаконного использования земли.

  4+
 12. Гаер сказав:

  Где Колибошин? Это только один из не многих случаев? А сколько не известных? Потом лошары ворчите о социальном неравенстве,и о прогнившей власти. Правильно делают,что дрючат вас всех не только без мыла,но и не снимая юбок,и штанов!!!

  3+
  • Анонім сказав:

   Овидиополю так и надо, с ними даже никто объединяться не хочет, все открестились

   1+
 13. Местный сказав:

  Все растащили решалы местного разлива. Зинченко ворюга. Но не он один. Вон РАЙПО сколько имеет такой же земли по таким же актам который уже давно не действительны? Они уже отчуждили немало участков. Значит и их акты надо отменять и пусть заключают договора.

  4+
 14. Анонім сказав:

  Наверное Лысенко и положил глаз на эту землю

  2+
  • Анонім сказав:

   Савельева и Бокалов положили глаз, и не один! Это они сговорилися! Вам придуркам цирк показывают!

   0
 15. Анонім сказав:

  А Проскуровский еще депутат? Он не осужден до этого времени? За год ничего не поменялось? Почему суд так долго тянется?

  0
 16. сусіди та виборці сказав:

  та чому прогаєте Проскуровського, він дуже добрий депутат. Гляньте на дитячий майданчик біля його квартири красота!!! трава, мусор,, багнюка зато він красавець хочби раз розбивби носа через ями які в дворах його окрогу, мабуть жде нових виборів щоб ще щось пообіцяти та не зробити

  0