ПРОКУРОР ІЛЛІЧІВСЬКОЇ ПРОКУРАТУРИ ЗАБУЛА ПРО ТАЄМНІСТЬ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА

28 листопада 2019 року суд продовжив розгляд скарги Сердюка В.А., стосовно не реагування прокуратури на скарги. Вчорашнє засідання було перервано у зв’язку з відмовою прокурора відповідати на запитання головуючого. Ми писали про це: ПРАВООХОРОННА СИСТЕМА ЧОРНОМОРСЬКУ ЗАБЛОКОВАНА? ПРОКУРОР ВІДМОВИЛАСЬ НАДАВАТИ ПОЯСНЕННЯ СУДУ.

Нагадаю, що з 24 квітня 2019 року Чорноморським відділенням поліції розслідується кримінальне провадження №12019160160000284 за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.190 КК України. Але «ФІНІКОВСЬКІ» СЛІДЧІ ЧОРНОМОРСЬКУ «БАЙДИКИ Б’ЮТЬ» та не бажають проводити ефективне досудове розслідування.

Скарга розглядається вже друге засідання, а прокурор несподівано згадала, що неможливо вести відео зйомку під час розгляду скарг в рамках кримінального провадження та звернулась до головуючого з клопотанням заборонити проведення відео зйомки.

Суддя Семенов уточнив:

“У вас питання щоб не записувалось і все? Або йде питання відносно того, що якась інформація, яка впливає на таємність досудового розслідування?”
“Так”
, – відповіла прокурор, – “відео запис буде впливати на таємність…”

Заявник і його адвокат заперечували проти заборони проведення відео зйомки з причини того, що ніякої таємної інформації під час засідання розглядатись не буде.

Суддя, порадившись на місці, ухвалив проводити засідання у закритому режимі. Доволі дивно, прокурор просив тільки заборонити відео зйомку та не заперечував проти присутності сторонніх осіб під час засідання… просили одне, отримали інше.

Далі засідання проводилось у закритому режимі і після Народчої кімнати суддя оголосив Ухвалу в якої в задоволенні скарги відмовив. Але відмовив не категорично, пославшись на ст.308 КПК України де вказано, що відмову районного прокурора потрібно спочатку оскаржити у обласного прокурора і лише після його відмови звертатись до суду.

Після засідання, заявник по скарзі Сердюк Володимир Анатолійович наголосив журналістам:

“Той випадок, коли по суті справи ти програв, але отримав величезне задоволення від процесу”.

Примушування слідчих Іллічівського відділення поліції працювати у законний спосіб продовжується. Далі буде…

Роман Варшанідзе, Андрій Хлопчик

АЛЬТЕРНАТИВА.ОРГ

3 0
Happy
Happy
1
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleppy
Sleppy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    Напривеликий жаль Семенов вже не судя тому що його з Кириченком посадили на голку і тепер прокурори та правоохоронці мають можливість смикати за нитку. Фактично вони вже маріонетки. І в таких умовах сподіватися на справедливість судових рішень проблематично, адже боротьба за прийняття рішення буде відбуватися поза межами суду.

    5+

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.